Hirdetés
- iPhone topik
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- One mobilszolgáltatások
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Telekom mobilszolgáltatások
- Honor Magic V2 - origami
- Fotók Google Camera Mod-dal (GCAM)
- Google Pixel topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
Aktív témák
-
ngabor2
nagyúr
válasz
Rootkiskacsa
#1
üzenetére
bár nem pont erről szól a topik, de valszeg ott több embernek lehet tapasztalata, és nehezebben süllyed el: [link]. ezt zárom.
-
Rootkiskacsa
tag
Több mint 1 éve vettem egy dimarson dm-r410 tipusú házimozit. Karácsonykor lejárt róla a garancia, persze utánna szinte rögtön tönkre is ment.
A hibajelenség:
Már régebben kezdődött, de mivel egy-két ki-be kapcsolás után elmúlt, és hónapokig nem jelentkezett nemigazán foglalkoztam vele.
Eleinte a hang elkezdett ''akadozni'' el-el ment, majd teljesen megszünt. Mindez a hárimozi hangszóróin, és a tv-hangszóróin egyaránt, és teljesen mindegy volt hogy dvd-t nézek, vagy rádiót hallgatok vagy erősítőként használtam (aux). Ezek után a tv-n elsötétült a kép. (nem a tv rossz, mert másikkal is próbáltam) Szintén mindegy volt h épp dvd-t nézek vagy csak a szokásos dimarson logó volt a képen. Ezek után kezdte azt csinálni, hogy csak félig, vagy egyáltalán nem adta ki a tálcát, csak a open felirat volt látható a kijelzőjén. Most ott tartok, hogy nemtudom egyáltalán használni, mert se hang, se nem adja ki a tálcát csak nagyonritkán (10-20 gombnyomás után) és a kép is sötét. Fene bánná, ha legalább erősítőnek tudnám használni.
Először gondoltam h túlmelegedhet, és kiraktam az asztalra h jól szellőzzön, de akkoris rosszalkodott. Gondoltam szoftverhibára is, de nem találtam sehol ehhez a modelhoz való firmware frissítést, tehát nem is lett hozzányúlva. Minden az eredeti állapotban van úgy ahogy vettem.
Kérdésem a következő: Láttatok vagy hallottatok-e már hasonlót, és lehet-e vagy érdemes-e javítani.
Aktív témák
- Napelem
- Két 8 GB-os VGA-ra teszi fel ezt a negyedévet az NVIDIA?
- iPhone topik
- Bestbuy játékok
- EAFC 26
- Ilyet se látunk minden nap, már füstölt a GeForce, de a játék még futott
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- One mobilszolgáltatások
- OTP Bank topic
- További aktív témák...
- Onkyo TX-8470 Prémium G-osztályú hálózati sztereó erősítő
- 750W chieftec ATX 90% gold
- ÚJ Bontatlan Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue ! aktiválástól 1 ÉV nemzetközi APPLE GARANCiA
- ULTRA HIGH-END GAMER PC Ryzen 7 9800X3D / RTX 5090 32GB / 48GB DDR5 / 2TB NVMe - Beszámítás
- 4K Videokonferencia kamera - Poly Studio P15
- 200db SZETT! REFURBISHED - DELL Docking Station WD19S + 130W töltő
- Dell Latitude 3420 - i5 1135G7 ,16GB RAM, SSD, jó akku, EU bill., számla, 6 hó gar
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550 R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB Zalman Z1 PLUS Cooler Master 650W
- Apple iPhone 14 Pro Max / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 87%
- Beszámítás! ASUS ROG XBOX Ally X 24GB/1TB kézikonzol garanciával, hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


