Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • he7edik.

    addikt

    válasz FoxiestFox #2 üzenetére

    Én csak a HR-el játszottam ezért ilyen mélységekben nem ismerem a sorozatot.

    Égő szöveg a flém vázon

  • Fred23

    nagyúr

    válasz FoxiestFox #2 üzenetére

    Igényeim lennének bőven, de sajnos nem rajtam múlik...

    1. Alacsony gépigény, mert notin szeretném nyomni.
    2. Kevesebb ajtó hack, vagy legalább rombolhatóbb környezet, olyan, hogy szét lehessen lőni vagy robbantani egy ajtót / falat. Nem szerettem időnként ezzel pepecselni, a játékstílusom olyan gondolkodós, előre tervezős Rambo stílus.
    3. Kevesebb párbeszéd.
    4. Jobb AI. ( A Hitman: Absolution, ami Glacier 2-es, tehát eléggé rokona az új Deus Ex-nek, már egész jó, csak egy idő után túl kiismerhető. )
    5. A régi Deus Ex 1 sebzésrendszere, felújítva. Legyen a kar meglövése után működésképtelen az ellenfelem keze, ha lábon lövöm, ne fusson utánam!
    6. Szabadabb mozgás, nagyobb bejárható területek, hozzá jobb fizika.
    7. Kicsi inventory, aminek a megnyitása ráadásul nem állítja meg az időt. A HR-ben már zavart, mennyire irreális Adam felszerelés-mennyisége.
    8. Több augmentáció típus.
    9. Aprólékosan megrajzolt környezet, számtalan tárgy, számtalan egyedi kütyü, extra. Ne legyen rengeteg ismétlődés, mint a HR-ben, ahol mindenki ugyanazt a 20 könyvet olvassa...
    10. Legyen benne víz, lehessen úszni, legyenek benne fák, és zöld környezet. Galambok is, ld. Deus Ex 1. ( Ez félig már pipa, láttam képeken, hogy lesznek fák, és lesz kék ég is.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák