Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz girnyau #201 üzenetére

    Remek konfig, de az 1 év garancia szerintem kevés. Gyárilag 3 év van a D610-esekre, még ha használt is a gép, akkor is kell lennie még 2 évnek rá(tekintve, hogy a hardver még nem lehet 1 évnél idősebb).

    Ez valami egyedi gép, nemde? Alapból nem nagyon szoktak 120GB vinyót és 1GB RAM-ot adni a D610-be. Ha egyedi gép és újan akarod venni, akkor x300-at kérj bele, ne GMA900-at. Ha használt, akkor nincs mit tenni.

    Árakról: újan, ha egyedi gépet akarsz hozatni, szerintem bruttó 460-470 körül számolj, nekem 1 hónapja hasonló konfigot(gyakorlatilag ugyanez, csak x300-zal, de kisebb vinyóval és procival) ha jól emléxem ennyiért ajánlott meg az Usanotebook.hu. Szállítási határidő 2-3 hét ebbenaz esetben.
    Használtan meg a gép korától, akksi állapotától és a gép ''megviseltségétől'' függően kell árat számolni.

    Cserélni ezekben nem lehet VGA-t, amit veszel, az lesz benne. Amit fejleszthetsz, az a vinyó és a RAM. GMA900 nem játékra van kitalálva, ennek ellenére nekem maximálisan megfelel. 3DMark2001-ben 3800-4000 pont körül ér el, procitól függően. Nézz be a notesz VGA-k teszteredményinek topicjába, ott átfogó képet kaphatsz a mobil VGA-k teljesítményéről. Igazából x300 sem játékra van kitalálva, szóval ez a szempont, akkor inkább nézzél egy x700-zal szerelt ASUS gépet.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák