Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fauszt

    senior tag

    válasz Törzsfőnök #84 üzenetére

    Na szerdán nekem is sikerült egy Dell Latitude 110L notit vennem az egyik Tescoban 169990Ft-ért, pedig nem is volt akcióban :DD Nagyon tetszik és nagyon megérte szerintem, mikor csinálta a sulinetet az eladó, nézett is egyet, hogy a hivatalos sulinetes ára 237000Ft.
    Persze semmi leírásuk nem volt, hogy mit tud és az eladó sem volt a helyzet magaslatán, egyenesen félretájékoztatott, amikor megkérdeztem, hogy tudja-e a WIFI-t, azt sem tudta, mi az, majd határozottan mondta, hogy nem, de miután kifizettem, (mert szerintem még anélkül is megérte volna) egyből örültem, mert bele volt építve. :DD Aztán az akksit is láttam, hogy a nagyobb teljesítményű 4400mAh-t adták, valamint a kijelzője is 15'' és a WIFI-je is faszául veszi az adást szóval király és tényleg iszonyat csendes.

    Aki a Tescoban vette még az akció ideje alatt és külön kapott hozzá még WIFI kártyát, attól kérdezném, hogy ez ugye PCMCIA kártya volt? És, hogy ezekbe a notikba nem volt alapból beleintegrálva egy Dell 1350 WLAN kártya, mert az enyimbe így van és a PCMCIA slot szabad?

Új hozzászólás Aktív témák