Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plömplöm

    őstag

    válasz kelly416 #3370 üzenetére

    sztem ilyet nem ír elő a kresz, azaz lakott területen kívül is elég a drl, pld1, pld2. ettől függetlenül engem is zavart, hogy hátul teljes sötétség van, meg is oldottam, hogy hátul világítson a helyzetjelző már drl-nél is, talán írtam is itt is, és szerencsére ez nem tilos, csak foglalkozni kell(ett) vele.

    a feleségem thaliájába raktam most legutóbb longlife izzókat, mert abban nincs drl.

    az izzókészlet már nem kötelező tartozék, de az ellankadásjelző háromszög, a kukásmellény és az eücsomag igen. ezeknek egy új átadású szgkban ott kell lennie, de hogy egy csinos kis tatyóban, vagy csak úgy, ez már egy más kérdés, hiszen létezik olyan autó, amit eleve úgy terveztek meg, hogy a fentieknek gyárilag van kialakított helye, pld a háromszög a csomagtartó ajtaján belül. a kukásmellénynek meg úgy kellene hozzáférhető legyen, hogy kiszállás nélkül elérhető legyen, ennek mondjuk egy szedán autó csomagtartójában lévő, ahová belülről csak a második sor üléstámláját ledöntve lehet bejutni, nem kimondottan felel meg :) . de a lodgyban is eléggé kommandós először hátramászni érte :D

    [ Szerkesztve ]

    All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

Új hozzászólás Aktív témák