Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kavik

    csendes tag

    válasz ÁrPi2 #15108 üzenetére

    annyit pontosítok, hogy nem feltétlen a tananyaggal volt a baj, hanem a tananyag végi vouchert megszerző vizsga és a valós vizsga között volt hatalmas különbség. Az előbbi szinte teljesen hálózati alapismeretek volt kiegészítve pár nagyon alap juniper eszközök jellemzőire vonatkozó kérdéssel. Ugye a tananyagban van pár video a konfigurálással kapcsolatosan, de így utólag azt egyszer megnézni nem elég, hiába éreztem is azt. Én a junios genius felületen találtam még 2 próbavizsgát, azok már jóval nehezebbek voltak, de a vizsgát még annál is nehezebbnek éreztem, de főként azért mert az eszközök konfigurálására, az egyes parancsokra vonatkozó kérdésesek sokkal mélyebb tudást igényeltek. Ami persze teljesen normális és érthető, legyen valami súlya is a papírnak, de nem volt tapasztalatom ezen a téren és a próbavizsga után ez meglepett. Amúgy mindenhol 70%- ot írnak, az én vizsgámon 61%-tól volt pass. Biztos nehezebb is volt az átlagosnál :)

    Egyébként én olvasni jobban szeretek és hatékonyabb nekem tanuláshoz is, kis keresgéléssel megtalálható olvasható formában a tananyag is.

Új hozzászólás Aktív témák