- Apple Watch
- Mi nincs, grafén akku van: itt a Xiaomi 11T és 11T Pro
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Telekom mobilszolgáltatások
- iPhone topik
- Yettel topik
- 6 év biztonsági támogatást ígér a Motorola
- Ilyen lesz a Fairphone 6
- Íme az új Android Auto!
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
-
Mobilarena
"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tappancs2001
senior tag
-
blattida
nagyúr
Immár harmadszor írom: a CTM fejlesztésével álltak le, nem a CIS-ről van szó.
Már odaát is írtam,hogy a CIS Pro ugyanaz, mint az ingyenes CIS Premium, éppen ezért nincs különösebb értelme annak a tűzfalát használni.
A döntést rád bízom, próbáld ki őket, és amelyik jobban tetszik, azt használd.
-
blattida
nagyúr
Szia!
Nem a comodo, hanem a program (ctm) jövőjéről írtam a válaszomban. Ugyanis valószínűleg megszűnik, de minimum átalakul és más programjuk részévé válik, de még ez sem biztos. Több, mint egy éve áll a fejlesztése.
A Comodo, mint cég, stabil és növekszik, nem fenyegeti a megszűnés.Az av-test-es tesztekkel az a gond, hogy kevés mintán készülnek, csonkolt programbeállítások mellett, így, szerintem, nem sokat jelentenek.
-
blattida
nagyúr
Ha a saját letöltésvezérlőjét használod, akkor a virtuális mappába tudsz letölteni vele, ha külső letöltésvezérlővel dolgoztatsz, akkor pedig a megszokott módon tölthetsz le vele, vagy azt is futtathatod állandóan sandboxban.
Részben korlátozott beállítás mellett lemezre is tudsz vele írni, az előbb említett módokon.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● olvasd el a topic összefoglalót!
- Sea of Thieves Premium Edition és Egyéb Játékkulcsok.
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Antivírus szoftverek, VPN
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - NYÁRI AKCIÓ!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- AKCIÓ! Gigabyte B760M i5 14600KF 32GB DDR4 512GB SSD RX 6800XT 16GB Rampage SHIVA CM 750W
- LG 65BX - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready!
- ASUS Radeon RX 7600 V2 Dual OC 8Gb - Aqua gari 26.12.12 ig
- Bomba ár! HP EliteBook 850 G2 - i5-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 15,6" FULL HD I Cam I W10 I Gari!
- Frederick Forsythe: Isten ökle (nem olvasott)
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged