Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • janos1988

    addikt

    válasz Skynet258 #3857 üzenetére

    ''Azt szeretném kérni tőletek tehát, ha van köztetek olyan, vagy ismertek valakit, aki mostanság szeretné a chellot beköttetni, akkor megoldhatnánk, h az én előfizumat kapja meg, tehát átruháznám rá. Neki semmi hátránnyal nem jár, nekem segitene csak ezzel.''

    Nem ugy ertik, hogy ahol eddig laktatok, annak a laksnak az uj tulajat kene befuzni a chellora? Mert szerintem olyan nincs, hogy csak ugy mas varosba ruhazod at az elofizut. Bar ha tevedek akkor bocsanat.

    ASZF-kbe nincs olyan pont amivel le tudod mondani, mert pl. nem vagy megelegedve vele, vagy sok a gond vele (mint itt :)) ) vagy mitomen, errol ha van ugyved ismerosod kerdezd meg tole.

    Vagy szuneteltesd, az asszem havi 2500 ft es hatha elerheto lesz par honapon belul a 15. kerbe is.

    [Szerkesztve]

    https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

  • janos1988

    addikt

    válasz Skynet258 #3863 üzenetére

    En vagom amit irsz, de ASZF-be nem latok ilyen reszt :( (Az meg, hogy mit mond az usz. arra ne igyal merget, engem is tajekoztatattak mar felre)

    Kozbe olvasgatom a szerzodest es talalok 1 ilyen reszt:
    ''Amennyiben egyéni előfizetői szerződés átírását kérik nem természetes személy igénylőre, a nem természetes személy illetve egyéni előfizetőre vonatkozó a 3. számú mellékletben közölt egyszeri csatlakozási díj különbözetet is meg kell fizetni, de az átírást kérő ebben az esetben sem köteles belépési díjat fizetni a szolgáltatónak.''

    Valaki magyarazza mar el nekem mi az a ''nem termeszetes szemely'' :)) Kajak nem vagom :B

    https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

  • Skynet258

    veterán

    válasz Skynet258 #3865 üzenetére

    A nem természetes személy tag, egy általa meghatalmazott természetes személlyel képviselteti magát.

    Ezt találtam gugliba. Tehát mondjuk egy cég, szervezet, aki természetes személlyel képviselteti magát (a természetes személy meg olyan mint én vagy te).

    https://geekpulse.hu

  • janos1988

    addikt

    válasz Skynet258 #3865 üzenetére

    Kozbe megtalaltam. Nem volt messze elozotol :DD

    ''Az előfizető és az új igénylő közös kérelme alapján a szolgáltató az előfizetői szerződést 15 (tizenöt) napon belül átírja az új igénylőre, amennyiben a műszaki feltételek nem változnak és az új igénylő a szolgáltatáshozzáférési pontnak helyt adó ingatlan jogszerű használója, a felek valamelyike az előfizető esetleges díjhátralékát rendezi, továbbá a Felek megállapodnak a korábbi Előfizető e-mail címének, jelszavainak megszűnésével kapcsolatosan.''

    Na meg latom Te 2 eves huseget fogadtal, ami nem kis ido, foleg koltezes elott :( Nem tudtal rola?! Mondjuk ez mar magan terulet, sry.

    Adjal fel 1 hirdetest itt a prohardveren, hatha akad vki.

    https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

  • varzo

    tag

    válasz Skynet258 #3870 üzenetére

    én mostanában akarok chellot kötni, ha még aktuális megbeszélhetjük! (április közepén)

    üdv Zoli

  • koob

    senior tag

    válasz Skynet258 #3857 üzenetére

    Sziasztok, remélem, valakitől kapok segitséget. A következő a helyzet:

    Semmi bajom a chelloval, de mégis le kell mondanom. Mégpedig azért, mert költözés jött közbe, és ahová megyek (XV.ker) ott nincs chello elérés. Felhivtam az ügyfélszolgálatot, ott a hölgy elmondta, hogy mivel még tart a hűségnyilatkozat, ezért két dolgot tehetek, vagy lemondom, vagy átruházom másra az előfizut.
    Az első verzió az egyszerűbb, de a drágább is...ienkor ki kell fizetni a különbséget az akcios ár, és a listaár között. A lényeg, hogy ez 50.000 körüli összeg lenne... lényegében a semmiért, csak mert költözök.
    Azt szeretném kérni tőletek tehát, ha van köztetek olyan, vagy ismertek valakit, aki mostanság szeretné a chellot beköttetni, akkor megoldhatnánk, h az én előfizumat kapja meg, tehát átruháznám rá. Neki semmi hátránnyal nem jár, nekem segitene csak ezzel.


    Az akciós ár - listaár közötti különbség azokra a hónapokra vonatkozik, amelyek elteltek a hűség óta? Ennyi?

Aktív témák