Hirdetés
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Ez lehet az Apple hajlítható telefonjának formája, mérete
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- iPhone topik
- Poco F7 Pro - jó, de az amatőr sem rossz
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
cidalain
veterán
válasz
skippper
#16442
üzenetére
én most simán a gyári heavy-t használom, egyébként hasonló hangképet raknék össze magamtól is, max egy kicsit még húznék a magason is.
mi az oka, hogy a legfrissebb FW nem ajánlott? bugot nem találtam eddig, a hangzás meg rendben van, nem hiszem hogy egy régebbi sw jelentősen jobbat tudna. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
skippper
#16357
üzenetére
" ... viszonyul egy JBL Charge 5-hoz ... "
Sajna nem volt még lehetőségem direkt összehasonlításra, de anno mikor vettem, elég sok tesztet elolvastam, review meghallgattam, és ezek alapján úgy gondolom az, amit Sys85 leírt jó eséllyel megfelel a valóságnak. Ja, tud multipont-ot is, de ez nem javítja a hangminőséget, csupán egy jó fícsör.
Én JBL-t, ill. Charge 5-öt biztos nem vennék. Ha nem kellenek a "zenei részletek", hanem inkább legyen "bassz", amolyan JBL-es
, akkor ott a Boom. -
válasz
skippper
#16357
üzenetére
Tisztább, kiegyenlítettebb és zeneibb, cserébe kicsit kevesebb a mélye, nincs az a tipikus populáris JBL-es hangja.Persze van a Motion-nek is mélye, de nem olyan “JBL-es”.
Ja és a Motion igazi sztereo (2 mélyközép, 2 magas), a JBL ezzel szemben csak 1 nagyobb mélyközéppel rendelkezik és 1 magassal.
Ja és a Motion-nek van belső EQ-ja, AptX-et is tud ( ha van olyan telód), és ez is köthető sztereóba, de csak másik Motion+ amivel működik, pl Motion Boom-mal nem megy.
Remélem nyugodtan beszélhetek a többi Motion+ tulaj nevében is:
Nagyon jól szól a Motion+, főleg ha az árát is nézzük.Szerintem még senki sem bánta meg.Most 74€ az eu.soundcore-on (a jelenlegi akció lejár rövidesen), a Charge normálisabb helyeken ~65k, szóval egy Charge 5 árából most kapsz 2db Motiont is.
Szvsz a JBL sok terméke túlértékelt és túlhypeolt cucc, nem érnek annyit mint amennyit kérnek értük, vannak jobb alternatívái.Nem rosszak a JBL-ek, de azért annyira nem jók.Persze vannak kivételek.Mondom ezt úgy, hogy volt jópár JBL cuccom.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Elektromos cigaretta 🔞
- Xbox tulajok OFF topicja
- Borotva, szakállnyíró, szakállvágó topic
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- TCL LCD és LED TV-k
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Ez lehet az Apple hajlítható telefonjának formája, mérete
- Hisense LCD és LED TV-k
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
- PS4 FAT (1216A 12.02 GOLDHEN)
- FÉLÁRON SZINTE ÚJ HP HyperX Cloud Stinger Bolti ár:25k INGYEN FOXPOST
- Bomba ár! Fujitsu Lifebook T936: i5-6G I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I Cam I W10 I Gari!
- Bomba ár! HP ProBook 640 G2 - i3-6GEN I 4GB I 128GB SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- több db DELL P2417 full HD 1920x1080 IPS monitor HDMI - gari + számla
- 146 - 147 - 166 - 167 - 168 - 169 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- Xiaomi 13T Pro 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 32GB DDR4 500GB SSD RX 6800 16GB Zalman Z1 PLUS Cooler Master 750W
- HP EliteBook 840 G9 i7-1265U 16GB 512GB 14" FHD+ 1 év teljeskörű garancia
- Dell Inspiron 3511 /i7-1165G7/MX350/16GB/512GB M.2/WIN11/Újszerű akku/Játékra is!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
, akkor ott a Boom.


