Hirdetés
- Miért fárad gyorsabban az iPhone akku, mint az androidos?
- iPhone topik
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Milyen okostelefont vegyek?
- Kis méret, nagy változás a Motorolánál
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Samsung Galaxy Z Flip5 - ami kint, az van bent
Új hozzászólás Aktív témák
-
4264adam
veterán
válasz
poncso86
#14586
üzenetére
Internetről rendeljetek. Személyesen vettem Media Markt JBL GO3 amit már másnap vissza vittem mert doboz szerű hang nem jött be persze azóta a Charge5 lett, de elmondták sajnos rosszul tudjuk internetes vásárlás esetén él az elállás akár indoklás nélkül is 14 napig. Személyes vásárlás esetén a 3 nap csupán akkor ha hibás a termék arra is csere vagy javítás. Ez lett a jogszabály.
Ha az üzletben állsz leadod a rendelést interneten es személyes átvételt adsz meg , Kapod a 14 napot egyébként nem.
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
poncso86
#14578
üzenetére
... és @kolyok32
40e-et ne adjon már egy Uboom L-ért, ha ~24e Ft-ért is megvehető.
Vagy ~33e Ft-ért (még 1 napig van kupon!) Motion Boom. -
Cyborg
őstag
válasz
poncso86
#11093
üzenetére
Szia,
a start menüben a maxxaudio pro alkalmazásban lehet állítgatni valamit, de én se ástam bele magamat nagyon. Összekötöttem vezetékesen, oszt jóvan, amúgy se tudnék nagyon kísérletezni, mert nem vagyok rendszergazda a gépen. Annyira lusta voltam, nem is érdekelt, meg el is felejtettem, pl ki se próbáltam a Life Q30-cal, vagy egy másik bt speakerrel.
...amúgy tetszik a gép, robosztus kis cucc, de az előző HP Elitebook 840G3-nak se volt semmi baja. Az egy kicsit vékonyabb, kecsesebb volt. Inkább az árát adták volna ide ennek, és maradt volna a HP
-
carl18
addikt
válasz
poncso86
#9552
üzenetére
Ha már kompakt méret és ha az árához képest kell jó hangzás akkor Earfun Go. Mostanság számitógépre kötve használom, teljesen megállja itt is a helyét.A tévé gyári hangszórójától is sokkal jobban szól, még filmet nézni is lehet vele. A régi JBL Charge 2+ is felül múlja, szóval szerintem teljesen jó cucc és csak 430 gramm.
Nem rossz az XB 12 de ahogy elnéztem 15-16E forint a bolti ára, anyiért meg már jobbat kap az ember ha a ár-érték arányt nézzük. -
B1T3
addikt
válasz
poncso86
#9552
üzenetére
Az ilyen mikro méretű cuccoknál nekem a HUAWEI CM510 volt meglepően korrekt élmény, ráadásul támogatja a TWS-t is. A MM-ban most beesett az ára 5000 Ft alá, el is gondolkodtam rajta egy pillanatra, de rájöttem, hogy nem igazán van olyan alkalom, amikor a Flip 3 nem férne be bármilyen táskámba.

Új hozzászólás Aktív témák
- Miért fárad gyorsabban az iPhone akku, mint az androidos?
- Nintendo Switch 2
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Milyen autót vegyek?
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Docker konténerizálás
- Formula-1
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- További aktív témák...
- 170 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- magyar billentyűzet - 165 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- 164 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- Microsoft Surface Hub 2s - Interaktiv 4K monitor/ All in one PC - I5 8. generációs - Piaci ár alatt
- Benq - LU951- 5000 Ansi Lézer projektor - Piaci ár alatt
- Telefon felvásárlás!! Honor 400 Lite, Honor 400, Honor 400 Pro
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5500 / RX 6700XT 12GB / 32GB DDR4 / 512GB SSD
- BESZÁMÍTÁS! 10TB WD Purple Pro SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 10500T 16GB DDR4 512GB SSD RX 5500 XT 8GB Zalman T4 Plus Chieftec 600W
- Apple iPhone 15 128GB,Újszerű,Dobozával, 12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Nézd meg figyelmesebben az oldalt!




