- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- iPhone topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Rendkívüli terméktámogatást ígér a Nothing
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Yettel topik
- Google Pixel topik
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
Új hozzászólás Aktív témák
-
szab120
tag
válasz
<Adamsky> #13825 üzenetére
"Az más kérdés, hogy nekem a kinézete miatt ennyit nem ér, vagy legalábbis most nincs rá égető szükségem." pont ez a bajom nekem is
"az pont nem kell hozzá." az xb43-at a közel 3 kg-os súlyával pont ezért nem szerettem annyira, és ezért jobb megoldás az univerzális usb-c. Erdőben szoktunk néha (elég dombos részen) tábortűz melletti dumálgatós partit tartani, oda cucc nélkül is kifullad az ember, mire felér, 4 1.5 literes víz tömegével megegyező hangcucc felcipelése után nem lenne természetes a mosolyom. (pláne, hogy a folyadékok is tetemes súlyt képviselnek)
"Ööö... azért ne legyünk már telhetetlenek!" én az vagyok, mivel ki akarom majd egyszer próbálni/összehasonlítani, ezért remélem legkésőbb bf-en lesz rá nagy akció.
"sajnos a passzív membránok megszorulása abszolút nem kamu": az a baj, hogy nincs olyan technikai termék, aminél ne tudnának ilyet felhozni. Biztos vagyok benne, hogy a Tribitnél is kihoznak majd valamit, és véletlenül pont az Ankert ajánlják majd... Erről mindig az jut eszembe, mikor kinéztem egy bizonyos Sony tv-t, volt pár külföldi yt videó, ahol taglalták, hogy pár hónap múlva csíkozódik a képe, de a tv azóta is jól van. (10 éve). Tehát ezek nem olyan rendszerszintű hibák, mint mondjuk a Takata légzsákok esetén.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen okostelefont vegyek?
- Vicces képek
- A világ leggyorsabb SRAM dizájn-ját kínálja a Marvell
- Egyéni arckép OFF
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Linux kezdőknek
- OLED TV topic
- Egyre csak fejlődik az AI, emberek tízezreit rúgja majd ki a BT
- Nintendo 3DS és DS topic
- Milyen TV-t vegyek?
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB THERMALTAKE Core V21 Enermax 650W
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 6/Apple Watch Series 7/Apple Watch Series 8
- Telefon felvásárlás!! Honor Magic6 Lite, Honor Magic6 Pro, Honor Magic7 Lite, Honor Magic7 Pro
- AKCIÓ! MSI B450M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B250 i5 6600 16GB DDR4 256 SSD 500GB HDD GTX 1050 2GB Zalman Z1 Njoy 550W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest