Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz pècsimunkás #11630 üzenetére

    Igen én is azt mondom hatalmas a főlénye! :)
    Csak hát itt a hangerő volt lényeg és ott a Dockin igen erőteljes és testes hangal rendelkezik. Nehéz is mást mondani helyette ami ennyi ideig bírja. Nekem a D Fine plus 3 óra 32 percet ment max hangerőn,
    Allan Rossi a D Fine 2 esetén csak 2 óra 2 perces akku időt hozott össze max hangerőn.

    JBL Xtreme 2/3 is 4 órát megy maxon, így azt mondom a Dockin teljesen jól szerepel is jól bírja. :)

    Az Earfun Uboom se rossz hangszóró, azért az árért szépen szól és hordozható. De bizonyos esetekben igen is el tud fogyni a teljesítménye. Nekem fürdőszobát 60/70% körül szépen kitölti!

    #11631Mauzes
    Igen ez tény annak is kihal az akkuja de sajnos jelenleg nincs más alternatíva ami hasonló vagy felveszi a versenyt egy Go+Playel.

    Mert amik piacon vannak mindegyik vagy könyebb vagy gyengébb.
    És nem rendelkeznek olyan erős és testes basszussal mint a Go+Play.
    Azért írtam hogy a Onyx 6/7 ami basszusban is versenyképes kb vele.
    Az hogy a basszus túl sok, inkább legyen több mint kevesebb.

    Mikor a D Fine Plus/Onyx Studio 3 ellen mérve maga a hangkép is kicsit szebb az utobbi esetén, de legjobban ott jött ki a különbség mikor a basszusokról volt szó.
    Sokkal szebb és lágyabb az Onyx studio basszusa.

    Sajnos az Onyx 6/7 akkuja kicsi és gyenge de hálozaton viszont szépen zenél. Még ha tönkre is megy az akku azért az 1X18650-es celláért nem kár, könnyen lehet házilag is cserélni.
    :R

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák