Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Cifu #234 üzenetére

    Erre is hat a Precision Shot.

    Azt gondoltam, de akkor ezek szerint pontosabb, mint az LRM. Azzal már jártam úgy, hogy ~60%-os esélynél a 35 rakéta nem tudta lebontani a 40 HP-t a torzóból, helyette a páncélt szedte le a végtagokról. Pedig közvetlen rálátásom volt az ellenfélre és nem volt evasion vagy guard rajta. Lehet valamikor kipróbálom, mondjuk a KGC-vel, ha egyszer sikerül majd összerakni egyet.

    Csakhogy a gép is szokott játszogatni a Sensor Lock-al, nem is rosszul.

    Igen, már jártam meg vele, LRM-boat kapott egy sensor lockot, hátulról meg jöttek a rakéták. Szerencsére ritkán van nála, amennyire én láttam inkább járműveknél gyakori. Meg annyiból nem okos a gép, hogy ha van látható ellenfél akkor nem kezdi el keresgélni a többieket sensor lockkal. Inkább lövi a Bulwarkos Atlast. Nem mintha panaszkodnék, tegnap a Highlanderemnek 7 HP-ja maradt a lábán... Menekültem is vele takarásba (tiszta szerencse, hogy nem robbantak be a rakéták).

    Banshee 3M-ből csinálhatsz egy bokszolós flameres Steiner scoutot medlaserekkel

    Ez nem is hangzik rosszul :D Már csak a vicc kedvéért is ki kellene próbálni. Firestartert úgyis szerettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák