- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Hivatalos a Pixel 10 startdátuma
- Samsung Galaxy Z Fold5 - toldozás-foldozás
- iPhone topik
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Samsung Galaxy Z Flip7 - kis fogyás is sokat jelent
- Magisk
- HMD Skyline - jó szerelés
- Ez össze van rakva - Segway Ninebot F3 Pro
- Fotók, videók mobillal
-
Mobilarena
Autóhifi
Új hozzászólás Aktív témák
-
fero02
nagyúr
válasz
olbeteam #5298 üzenetére
Így van, ajánlott külön oldalakon vinni.
Kábel keresztmetszete elegendő legyen (nem tudom, h vettél-e már, vagy már van), sarukat forraszd be faszán, ne sajnáld a cint. Szigetelésekre, kontaktusokra és polaritásra külön figyelj, első bekapcsolás előtt inkább 2x ellenőrizd le.
-
olbeteam
tag
-
orbano
félisten
válasz
olbeteam #4955 üzenetére
Marad, azt mondták a jr. szttet nem érdemes. a mélye túl jó a rendszerembe, fölösleges beruházás, viszont a magasa geyngébb, mint az elementés, ami pedig jó lenne, az megduplázza a beszerzési árat, tehát már nem akkor biznisz. és akkor sem szól jobban majd, mint a mostani. úgyhogy marad
G.Zs.: köszi az infót, majd átgondolom. szakál nagyon rá akart beszélni az RSII-re, hogy aktívban annak van a legszebb hangja... meglássuk, esz lehetőségem kipróbálni egyet -
orbano
félisten
válasz
olbeteam #4861 üzenetére
Szerintem nem a Te árkategóriád
a 16,5-ös teljesen jó széltében, de mindenképpen egyeztess azzal aki beszereli, hogy elég-e a beszerelési mélységed. Nekem pont jó volt egy kisebb kerettel és elfért a gyári rácsa alatt. De egy mélyebb hangszórhoz már lehet panelt kell építeni.
-
orbano
félisten
válasz
olbeteam #4856 üzenetére
Újfent csak Szakállra tudok hivatkozni
ő ilyet használ, hétfőn mutatja meg hogy mennyire jó. Egyébként pedig ne tévesszen meg a marketing: egy dynamat semmivel sem tud többet: kb. ugyanaz az anyag, az alapelv pedig egyszerű: minél rugalmatlanabb anyagot kell hozzáragasztani minél jobban a kasztnihoz: ez elhangolja a karosszériát, így nem vezeti tovább a rezgéseket a futóműről, motorról, váltóról, ezen felül a mélyhangokkal szembeni szigetelőképességét is növeli a kasztninak.
Egyébként nekem az ajtókban egy a dyanamathoz hasonló anyag van, csak fele annyiba kerül. Illetve nekem még annyiba se, mert Xc rámsózta. Ha ez nincs, akkor Hugi0 tanácsára vagy Tecsondot veszek (bár ez elég nehéz, 5kb/nm a könnyebbik), vagy a szakim tanácsára most már Soudabandet ide is. De Soudabandelve lesz a tetőm és a padlólemez is, hétfőn demózza nekem Szakáll, hogy mit lehet vele elérni.
Ezen felül a tetőbe én Armacell hőszigetelő szivacsot teszek be 10mm-eset, hogy visszafogjam a besugárzó hőt nyáron. Raknék ilyet a tűzfalra is, csak iszonyat meló megbontani a műszerfalat, semmi kedvem hozzá.
Egyébként még gondolkodom a kipufogó alá is külső szigetelésen, de az is már csak a hő miatt. -
orbano
félisten
-
Xero
nagyúr
válasz
olbeteam #4398 üzenetére
Nekem mezei bitumenlapok vannak az ajtókban-ajtókon. Negyed annyi pénzből megvan mint a spéci cuccok és szinte ugyan azt hozza.
Nekem bevált!
Egy szopás van vele amibe én is belefutottam. Biza nekem nem volt gyárilag elektromos ablak, és nem volt pénz a bitumenezéskor beépíteni. Tavasszal mindenképpen be akarom rakatni, viszont így kaparhatjuk le a komplett belső borítást és rakhatjuk fel újra. Nem olyan hawaii mint az öntapadósokkal. -
orbano
félisten
válasz
olbeteam #4404 üzenetére
nem, mindent szakemberre bízok: az ajtókba a karosszériás ragasztotta be, amikor vittem alváz- és üregvédelemre a kocsit ősszel, a szettet Szakál szerelte be (ez benne foglaltatott a hangszóró amúgy is igen versenyképes árába), illetve ő fogja majd nemsokára szétkapni, bekábelezni, és igény szerint szigetelni.
-
orbano
félisten
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● A topikban TILOS hirdetni!
● Az összefoglaló elolvasása kötelező, a legtöbb kérdésre választ kapsz.
● Az összefoglalóban megtalálható kérdésekre NEM válaszolunk.
- DELL Universal Dock UD22 210-BEYV (DisplayLink)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! 2TB Crucial T500 NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Csere-Beszámítás! Olcsó Számítógép PC Akár játékra! Intel X5650 / GTX 1650 / 24GB / 240SSD+ 500HDD
- AKCIÓ! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB GDDR6 Rampage Shiva Zalman 500W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest