Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsocy

    őstag

    válasz nkmedve #6 üzenetére

    Én is az előző tiger lake-es szériát használom, egy UX363-at. Ugyanolyan hardver kiépítésben mint a tiéd (i5,16gb,512ssd), szintén másfél éve.
    Nekem ez a használós gépem, nincs olyan nap hogy legalább néhány órát ne menne, szóval van tapasztalatom vele. Netezek, filmezek, zwiftelek (az tekeri a procit is rendesen), mindent csinálok rajta. Sokat megy aksiról is.
    Eddig hibátlan, a panelen semmilyen beégés nem látható, hibákat nem produkál, laza netezéssel ma is elmegy 6-7 órát, erős terhelésnél persze kevesebbet. Alapból nincs hangja sem, terhelésre persze pörög, de az sem felszálló repcsi kategória.
    A filmek gyönyörűek az oleden, az egész gép teljesen egyben van ma is.
    Ezen a szinten már nagyon jó gépeket csinál az Asus is, és persze, írjátok a Thinkpad Z13-z16-ot, Macbookot, XPS-t, de azok 1 milla környéki gépek mind. Ezt meg 370-ért vettem, és ha megmutatom bárkinek még ma is elbámul az oled képminőségen.

  • orbano

    félisten

    válasz nkmedve #43 üzenetére

    Senki még csak nem is beszélt a touchpadről :U Ráadásul ez egy 6-8 éves modell, lehetett volna azóta ezen fejleszteni a touchpadet. Pár évig dolgoztam ilyenen, viszont nem tudnál annyit fizetni, hogy egy zenbook billentyűzetét használjam napi 8 órát.
    Ez a trend pedig az üzleti laptopokon is meglátszik, oda is a gagyi ámde jól kinéző billentyűket rakják már. És idén a Lenovo pl. megint alkotott a gen3-mal, mert megint levettek a billentyűk megtett útjából elég jelentőset... mert ugye így laposabb juhu.

    A vér nem válik VAZZE!™

  • orbano

    félisten

    válasz nkmedve #45 üzenetére

    Én is programozásra használtam, és sírni tudnék úgy hiányzik a T420 (és a DiNovo-m). Megszoktam a T460-at, meg megszokok mindent, viszont vlaahányszor visszanyúlok a régi UltraNav-hoz, mint ha szűz p*niba dugnám a kezem...
    A T460-ason is amúgy rendesen 4-es blokkokban vannak az F billentyűk, amint gondolom neked nem kell magyarázni mennyire jól jön :) Mégis rengeteg billentyűzet laptopon és desktopon is beáldozza a design oltárán. Ja és ezen is rendes nhelyen vannak a kurzor billentyűk, meg minden, és mégis tisztességes méretű tapipad van rajta. Hiába chicletes, még ez is köröket ver egy ilyen zenbookos billentyűre.
    Én speciel amúgy nem használok touchpadot, annyira megszoktam a pöcökegeret. Persze kellett Hozzá egy X201, amin egyáltalán nem volt touchpad, így rákényszerültem. Két hétig olyan volt, mint amilyennek a komoly strokeból való felépülést képzelem :)

    [ Szerkesztve ]

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák