- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Fotók, videók mobillal
- Igazi csúcskészülék lett a Poco F7 Ultra
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Netfone
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Google Pixel topik
-
Mobilarena
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Janos250
őstag
válasz
Vasinger! #7961 üzenetére
Ha mindenképpen készletben gondolkodsz, akkor egy készlet, amiben vannak szenzorok, kapcsolók, miegymás. Azt a 8.72 Eurot még meg is éri. Van benne 37 db. mindenféle.
https://www.banggood.com/Geekcreit-37-In-1-Sensor-Module-Board-Set-Kit-For-Arduino-p-1137051.html?rmmds=detail-top-buytogether-auto__5&cur_warehouse=CN -
válasz
Vasinger! #7961 üzenetére
Üdv,
Én is most kezdtem ezt a témát. Kivételesen örülök hogy a led szalagom még nem érkezett meg, mert még egy led kapcsolóval történő kapcsolgatása is komoly feladat, egy, ismeretlen környezetben.
Feleslegesnek tűnik egy ekkora pack, főleg ha nincs konkrét terved.
Egy marék led, néhány nyomógomb szerintem elég az alapok megismeréséhez. -
Janos250
őstag
válasz
Vasinger! #7961 üzenetére
Az én (egyéni) véleményem:
Vegyél 1 (egyetlen egy) UNO-t, ha most kezded a témát, mert az a neten az iskolapélda. Hozzá valami modernebbet, mert - majd látod - hogy ami UNO-n megy, az máson is. Viszont kezdőnek ha gondja van, könnyen mondja, hogy "bizonyára azért, mert nem UNO". Ha van mód kipróbálni UNO-n, akkor megnyugszik, és megkeresi a programban a hibát. Én jelenleg az ESP32-t tartom a legjobb érték/ár arányúnak, kb 1600 Ft körül vannak a lapok.
Korábban ezeket írtam:https://prohardver.hu/tema/arduino/hsz_6219-6219.html
https://prohardver.hu/tema/arduino/hsz_5810-5810.html
Ezt is javasoltam elolvasni:
http://www.instructables.com/id/IOT-Made-Simple-Playing-With-the-ESP32-on-Arduino-/ -
Gergosz2
veterán
válasz
Vasinger! #7961 üzenetére
Jobban jársz, ha kinézel egy max két projektet előre magadnak és ahhoz rendelsz alkatrészt. Így legalább egy dologra tudsz majd koncentrálni és ha mégsem tetszik a dolog akkor nem marad rajtad egy rakat alkatrész.
Másrészt én is anno, régesrég rendeltem starter pakkot. A benne lévő dolgok nagy részéhez azóta sem nyúltam.
Szerk:
Ha a terv megvan akkor a topik népe szívesen ajánl alkatrészeket is.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40AC Thunderbolt 3 docking station
- BESZÁMÍTÁS! ASRock Z370 i5 8500 16GB DDR4 512GB SSD 2060 Super 8GB Zalman Z9 Plus Enermax 750W
- ÁRCSÖKKENTÉS Lenovo ThinkPad P51s, P52s, T570, T580 eredeti Lenovo, belső akkumulátor eladó
- Epson Workforce DS-530II Dokumentum szkenner
- Microsoft Surface Laptop 3 - 15 col - Fekete
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest