- Yettel topik
- iPhone topik
- Motorola Edge 50 Pro - több Moto-erő kéne bele
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Poco F6 5G - Turbó Rudi
- Milyen okostelefont vegyek?
- Huawei Watch GT 4 - kerek karék
- Mobil flották
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
-
Mobilarena
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
_q
addikt
válasz
nyirzoz #12089 üzenetére
Az szuper, így mondjuk nincs jelentősége tényleg a DC-DC konverternek, mert a napelem úgy is tölti. MQTT-hez mit használsz? Raspberry-n futtatod? Ez lenne a következő lépés amire gondoltam, hogy valamilyen módon nagyobb adatbázisban tárolnám az adatokat.
Jelenleg az ESP32-n egy tömbbe gyűjtöm az adatokat, ahova max 1 napnyi adatot tudok eltárolni. Jó lenne, ha ennél több adatról is lenne információ. MQTT és nodered-ről olvastam eddig, mint opció, de mint a kettőhöz kell egy rpi, amihez meg eddig nem volt szerencsém, de gondolom a leírások alapján belehet üzemelni utánajárással.
Új hozzászólás Aktív témák
- ARC Raiders - Új előzetesen a hamarosan induló tech teszt
- Nintendo Switch 2
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- Yettel topik
- Nintendo Switch
- Mini-ITX
- 3D nyomtatás
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...