Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Farkassacred

    őstag

    válasz AuraSync #46024 üzenetére

    A legjobb történetű anime, ez is egy eléggé tág dolog. Ugyebár vannak a romantikus művek(javarészt drámák inkább), na ebben a szegmensben én az Anohanát mondanám, mint legjobb történet,második helyen meg a Kokoro Connect van nálam. És a seinen kategória a másik azt hiszem, amik detto eszeveszett történettel tudnak bírni, ezek lehetnek akár akciók, akár krimik, thrillerek. Itt holtversenyben a Gate/Ergo/Nhk-t mondanám.. Mint nagyon jó történet, félig történelmi filmként a Dororo-t is megemlíthetnénk tavalyról. Egyébként a lista a csillagos ég, és egy alapos keresgélés után ez a kis irományom is a földdel lenne egyenlő azt hiszem... egyszerre így hirtelen nem emlékszik minden jóra az ember. Egy dologra talán tényleg érdemes egyébként koncentrálni, a seinen műfajra, a sok pedo szerű/klisé hárem/ecchi fejetlenségek kikerülhetőek így, talán... :C

    [ Szerkesztve ]

  • KISDUCK

    addikt

    válasz AuraSync #46024 üzenetére

    Uhh micsoda bombát robbantottam! ;] Legjobbat nem tudok mondani, ez nem ilyen egyszerű részemről. Én inkább kidolgozottság felől szoktam megközelíteni a kérdést, mert igazából az adja meg nekem az élményt. Nálam a never ending shónenekkel nem sok minden veszi fel a versenyt kidolgozottságban. Személyes kedvenceim a One Piece és a Naruto. A One Piece például az anime feldolgozásban kb 100 részt rászánt az egyik fejezetben kb 24 óra felvázolására, annyi szemszögből mutatták az eseményt és közben annyi részletet és háttértörténetet közöltek hogy hajaj.
    Rövidebb animékben is lehet jól kidolgozott történetet adni a nézőnek. Pár rövidebb személyes kedvenc történet szempontjából: Kenpu Denki Berserk, Zankyou no Terror, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Inuyashiki. Story szempontból még a Trigun is korrekt (lehetne), de sajnos a háttértörténetet nem bontották ki annyira amennyire lehetett volna, story szempontjából sok lehetőség lett volna benne és én nem bántam volna egy komorabb verziót.

  • Aljasvip

    senior tag

    válasz AuraSync #46024 üzenetére

    Nálam a legjobb vagy legérdekesebb történet lista elég hosszú, de akad pár cím amit ki tudok emelni:
    Bakemonogatari - Senjougahara, fogmosás, stb
    Code Geass - fordulatok és cliffhanger zuhatag
    Boku dake ga inai machi (ERASED)
    Dr. Stone - binge watching-ra született, kissé kiszámítható de végig jól szórakoztam
    Ergo Proxy - ott se élnék
    Full Metal Alchemist Brotherhood
    Ginga Eiyuu Densetsu - űropera, sok karakterrel, a történet 2+ szálon fut
    Hellsing Ultimate - vámpírok, nácik, stb
    Kanata no Astra - gyöngyszem az új trash isekai-ok idején
    Kill la Kill
    Kiseijuu - nálam is
    Kokoro Connect
    Gunda 00
    Oban Star Racers
    Shinsekai yori
    TTGL
    Zetsuen no Tempest
    Kb ennyi, amit kiemelnék, mint kimagasló történet.

Új hozzászólás Aktív témák