Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -PLevi-

    senior tag

    válasz icecave #8437 üzenetére

    Szia!
    Nálam akkor jelentkezett CM-11 alatt, amikor virtuális gombokat használtam (ez ugye G2-n alapból így van, mivel nincsenek fizikai gombok) és engedélyeztem a képernyő kiterjesztést (=teljes képernyős nézet, azaz se statusbar, se navbar). Néhányszor jelentkezett, de nem mindig.
    Ugye a képen látszik, hogy eltűntek a navigációs gombok, pedig alapból (legalábbis CM-11 és Nexus) nem kellene nekik. Ha te állítottad be, akkor ez lehet a probléma. Ha nem, akkor passz.
    Esetleg megpróbálhatod még a system/build.prop fájlba beilleszteni ezt a sort (gondolom nem probléma az efféle buhera, ha custom ROM-ot használsz):
    qemu.hw.mainkeys=0
    Ez annyit tesz, hogy engedélyezi a navigációs gombokat. Bár G2-n alapból csak virtuális van, de úgy látszik, hogy a zárképernyőnél mégis eltűnik, holott nem kellene neki. (Ez lehet, hogy a Widgetlocker miatt van!)
    Ha nem segít, nyugodtan törölheted. :K

    (#8440) 7Sony7
    Szia!
    Nem igazán, hacsak nem olyan custom ROM-ot használsz, amiben alapból benne van. (pl.: CyanogenMod)
    Javaslom, hogy próbáld ki a No-frills CPU Control-t, nekem bevált a CM előtti időkben. :)

    (#8449) kaposi1
    Szia!
    Root jog nélkül nem nagyon fog menni.
    498-as hiba, ha minden igaz, a kevés belső tárhelyre figyelmeztet, hiába a sok szabad hely SD-n.

    (#8450) zolikaDB
    Szia!
    Nem tudom Symbianon pontosan mi neve (ha van ilyen lehetőség), de exportálni kellene a névjegyzéket SD kártyára, majd mehet droidon a névjegyzék importálása.

    szerk.: (#8453) zolikaDB
    Nincs mit! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák