Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Upo #3743 üzenetére

    Megpróbálom ezt a törlést, hátha segít.
    160Mb a com.android.providers.contacts könyvtár. 3600 file a mappa tartalma.
    A contacts2.db meg ugye 130Mb. Ettől kéne szabadulni.

    A google fiókba szinkronizálni a névjegyeket hogy lehet úgy hogy:
    - ne töltsön le a gmail-ból a telefonba semmit (jó szokása hogy az összes létező e-mail címet telefonszám nélkül külön névjegyként kezeli, és csinál még 1000 névjegyet telefonszámok nélkül)
    - a gmail fiókba töltött névjegyek egy külön mappába legyenek.

    Névjegy kezelőnek az exDialer van használva. Nem tudom hogy ez okozhatja-e a horribilis méretet (kb. össz 200 névjegy csak).

    SQlite-al belenéztem a contacts2.db-be, de semmi extrát nem találtam. Tök normális adatbázis felosztás. Nem értem mi lehet a gond.:(

    Nagyon kell ez a 100Mb, mert semmit nem tudok se letölteni, se frissíteni "megtelt a tárhely" hiba üzenettel.
    (Emlékeztető: internal storage 800Mb/60Mb szabad. Belső SD 2Gb/1Gb szabad. Külső SD 32Gb/10Gb szabad. Összes alkalmazás átmozagtva belső SD-re, de így is 500Mb az ASEC mappa tartalma, mivel maradéktalanul nem tudja sajnos az összes adatot átmozgatni. Appok száma kb. 200)

    Ha valakinek van jobb ötlete szívesen fogadom.

    Köszi!

    free your mind

  • Jazz

    veterán

    válasz Upo #3743 üzenetére

    Összejött. A Névjegytár adat volt 150Mb (Amiből a contacts2-db volt 147). Adat törlés és szinkronizálás után 0,87Mb. :R
    Nem tudom mi okozhatta ezt az irdatlan méretet. Pedig még SQLite-al is átbogarásztam de semmit nem találtam.

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák