- iPhone 17 képernyővédő üvegek mutatják meg a méretkülönbségeket
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Google Pixel topik
- Zeiss triplakamera az új Vivo V60-ban
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Google Pixel 9a - a lapos munka
- Yettel topik
Hirdetés
-
Mobilarena
KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!
A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.
Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Krisztianby
tag
válasz
cidalain #136227 üzenetére
Szia, ezt értem, de igazából az zavar így ugyan úgy tudják (hatják), én vagyok. Egyrészt a „privacy-mat” szeretném megerősíteni. Másrészt hogy ne lehessek megtaláló. Egyébként nem használnám a facet csak ismerősök többsége azon van fent.
Fő célom az volt kiessek a Facebook üzlet politikájából és személyes adataim önkényes begyűjtéséből.
Igazából nem nagyon találok semmilyen komolyabb leírást, ezt, hogy tehetném meg pl: böngészés,google,facebook,tarckerek.sütik stb.. kezelése szóval normális keretek közt anonim legyek.
De tovább nem szeretném offolni a topicot. -
Krisztianby
tag
válasz
ollie #136225 üzenetére
Értem.
Szeretnék biztonságosabban netezni ez véget tettem meg jó pár lépést.pl: Eredeti Facebook törlése majd „biztonságosabb” létrehozása. Semmi hátszó szándék nincs, e mögött csak nem szeretnem boldog boldogtalan megtaláljon. Ezek szerint ez a lépés maga módján elég rosszul sült el mivel ugyan úgy tudják, hogy előző Facebook is használva volt a telefonon.
Melyik topicba tudnák internetes adatvédelem/anonimitásba segítséget kérni?
-
-
Krisztianby
tag
Sziasztok, egyszerű elméleti kérdéssel fordulnék hozzátok (Nem nagyon tudom elképzelni, hogy működik), amikor feltelepítek valami appot a telefonra pl: messenger, játék..stb. Bármi, ami az internettel kommunikál képes a telefon IP/MAC címét kideríteni vagy valami egyedi azonosítót (nem accountra gondolok) hogy igen ez a telefon „az”.
Szóval pl: Van egy router arra rá van, csatlakozva tegyük fel 6 ember viszont a 6 ember eszköz IP-címe avagy MAC címe nem képes kijutni a hálózatról csak a router IP címe, ha jól érem? Szóval mindenkinek a kimenő IP címe ugyan az (routeré) és csak a router látja kinek mi az egyedi címe.
Na mármost ha pl: Készítek egy Facebook profilt, amibe semmilyen személyes adat nem található meg majd készítek egy másikat be jelentkezek a telefonnal rá majd ki. Később meg a másikba jelentkezek be.
Vagy belépek egy másik telefonról, ugye aminek más az IP/MAC címe.
Akkor képes az applikáció érzékelni, hogy „Hahó, beléptek 2 fiókba ugyan arról a telefonról” vagy "Hahó ennek a telefonak nem az a IP címe amivel elöbb beléptél".
Azt tudom, hogy facebook tudja milyen eszközről léptem pl: Gép, telefon stb.. viszont képes e rá az applikáció, hogy ellenőrizze az adott telefon IP/MAC címét majd az alapján belője, hogy én ugyan az személy vagyok?Nem tudom, hogy érhetően fogalmaztam e, de remélem, tudtok segíteni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Tilos a warez!
● A Factory Reset Protection (FRP) megkerülésében nem nyújtunk segítséget!
- SAMSUNG QE65Q800T 165CM 8K SMART PRÉMIUM % AKCIÓ!!
- SAMSUNG (UE75CU7172) 190CM 4K SMART PRÉMIUM MODELL! AKCIÓ!
- Corsair VENGEANCE SODIMM 2x16GB DDR4 3200MHz CL22 - Új, bontatlan - Eladó!
- SAMSUNG (SP-LFF3CLAXXXE) DLP SMART PROJEKTOR ÚJ MODELL! AKCIÓ!
- LG 50QNED85T3A 4K UHD Smart 120Hz TV Kiemelkedő Képminőség, Professzionális Gaming!
- 512 GB-os PCIe 4.0-as M2 SSD-k garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- iKing.Hu -Xiaomi 14T Pro Titan Gray Használt, karcmentes állapotban 12 GB RAM / 512 GB tárhely
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3041, 96% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest