Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz phDani #35861 üzenetére

    Pl ilyennel hasznald [link] egyik vegen a vinyo , melle a tap bedugva es gond egy szal se.

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • nagypasztor

    tag

    válasz phDani #35861 üzenetére

    Szerintem ha 2,5-es a merevlemez, akkor nem igazán. Bár nem tudom mennyit adnak le a tabok, de ha arra gondolsz, hogy pl a laptop USB max 500 mA-t ad le, és ilyen indítóáramú vinyó esetén ajánlják a 2 USB használatát, akkor nem igazán érdemes használni, csak ha van saját tápja. Nekem a laptopom 2 toshiba winyót vágott szét ,mert csak egy kábellel használtam, és mint kiderült, kellett volna neki az 1A!

  • Mike88

    senior tag

    válasz phDani #35861 üzenetére

    Egy USB aljzatos szivargyújtó nem lenne jó erre? USB-microUSB kábel plusz ez. Feltételezem kábeled van hozzá, szóval azt nem is kellene venni. Winchesterekhez kell külső táp, még a 3.5-es táposokhoz sem árt. Pl. megtudod oldani egy aktív USB HUB-bal (szal olyan hub-bal aminek van külső tápja).
    ----------------------------------------------
    Vitézfehér, a DVB-T nem rég volt téma, (kereső). Magyarországon nem fog menni menet közben a vétel. Környező országok helyzete: Ausztria a mindenes jelenleg, DVB-T MPEG-2, MPEG-4 formátum egyaránt, s nemrég kezdték a DVB-T2-t is tesztelni. Szlovákiában csak DVB-T, de MPEG-2 s MPEG-4 egyaránt. Ukrajnában csak DVB-T2, Romániában és Szerbiában szintén. Horvátok megmaradtak a DVB-T MPEG-2-nél, de tudtommal tervben van a DVB-T2 tesztelése. Szlovéneknél DVB-T MPEG-4. A DVB-T MPEG-4 tuner általában MPEG-2 vételre is alkalmas, DVB-T2 egy teljesen más szabvány, DVB-T tunerrel nem lehetséges a vétele.
    Szóval baromira egyszerű a helyzet. Tudtommal nincs a piacon jelenleg olyan tablet, amiben van DVB-T2 tuner, tehát olyan országokban lesz csak vétel (már ha lesz egyáltalán), ahol DVB-T sugárzás van, s az MPEG-2 MPEG-4 kérdést nem árt a vásárlás előtt tisztázni, mert az egy dolog, hogy az MPEG-4 set-top-boxok és stick-ek lekezelik az MPEG-2-t is, de, hogy így van-e a tableteknél is, azt nem tudom.
    Mindenesetre azért az érdekelne, hogy ennyire multilanguage vagy, hogy minden országban akarsz TV-t nézni? Én határ mentén lakom, így foghatóak a horvátok földön, holdról meg aztán a legtöbb létező nyelv, de teljességgel felesleges.
    Bővebben a témáról a túlképzetteket kérdezd netboard fórumon a "DVB-T hazánkban és Európában" fórumban, de nem hinném, hogy tőlem túlságosan eltérő véleményen lennének.

Új hozzászólás Aktív témák