Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz M0RGI #89746 üzenetére

    Sajnos elég szegényes a kínálati oldal, árban, tudásban nincs a mi pad 5-nek konkurenciája és ahogy te is írod , ami lehetséges alternatíva lenne az már 200k.
    Xiaomin menekülő út a napra készen tartásban a custom rom.
    Életciklus, sw/fw tekintetében minimum 3 év sw support-ra lehet számítani. Utána is használható marad az eszköz csak nem kap új funkciókat, hiba javításokat, biztonsági frissítéseket. Miui 12.5-el került a piacra és jelenleg miui 14-nél tart a kínai piacokon.

    Puma K
    Készülékgyártó specifikus kérdés szerintem. Mert amelyik rendszer arra van hangolva, hogy minél több energiát spóroljon az alkalmazások háttérben futtatásának korlátozásával, az 6 giga ram mellett is bezárja az appokat.
    Valamennyire kikerülhető az appok automatikus indításának, háttérben futás engedélyezésének bekapcsolásával...stb
    Átlagos felhasználás mellett 4 GB ramnál kevesebbel szerelt eszközt nem vennék. Hosszú távra tervezve vsz minimum 6 GB-ot érdemes megcélozni.
    Neked kell ismerni a lehetőségeidet, elvárásodat, felhasználási szokásodat, hogy mire és mennyi ideig használnád az eszközt ami venni szeretnél.

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • bostone

    addikt

    válasz M0RGI #89746 üzenetére

    Bármilyen árban választasz, valamilyen szinten kompromisszum készen kell az ügy elé állni.
    Egyébként egy új cuccra még a 200 sem biztos, hogy elég.
    Ami a rizikót illeti, új készülék esetén élhetsz az elállási jogoddal.
    Használt készülék esetén, felpattintod valamelyik oldalra és egy héten belül új gazdája van.

    Jelentem a 60Hz és a tükröződés az összes “olcsó” táblagépre igaz.
    Viszont remek fóliákat lehet kapni, amitől még jobban tükröződik a felület.
    A helyedben nem mennék a Xiaomi pad5 alá elvárásban. Persze nem az én pénzem, könnyen elbánok más vagyonával.

Új hozzászólás Aktív témák