Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gps76

    őstag

    válasz this is life #42488 üzenetére

    A telefonon lévő mobilnetet megosztani a táblával,így olyan mintha sim kártyás,mobilnetes tábla lenne.
    Nekem van 2GB mobilnet a telefonon,és a csak wifis Nexus 7-el szoktam így netezni ha nem otthon vagyok és nincs wifi a közelben,mert azért csak nagyobb,kényelmesebb.Viszont nem akarok 2 net előfizetést,mert elég ami van,de két eszközön szeretném használni.
    Emiatt osztom meg BT-n a netet,mert wifi megosztásnál,ha úgy felejteném a telót megosztáson,szerintem gyorsan merülne,meg netezéskor be kellene kapcsolni külön a megosztást.A BT módszerrel egyszer kell összepárosítani őket,a telefonon a megosztásoknál a BT megosztást kipipálni,a táblán pedig ahol a párosított eszközöknél ott a telefon,annak beállításainál a profiloknál lenni kell egy Internetelérés pontnak,amit be lehet pipálni.Na erre rábökve,a telefon egyből jelez,hogy engedélyt kér a tábla az internet használatára. Ezt kellene kipróbálni aki megnézné nekem,mert pl. a Wayteq négymagosát,meg az Acer A1-810-et csak fülhallgatóként kezeli a telefon,a Nexus7-et,meg Galaxy Tab2-t számítógépnek rajzolja ki és működik.
    Amikor reggel bekapcsolom mindkettőt,a telefonon a megosztásnál kell csak pipálni(van progi is play-en rá,ami magától bekapcsolja),a táblán meg az internetelérést kell benyomni,de csak a készülékek bekapcsolása után,mert bármikor elő van véve a tábla ott a net,semmit nem kell nyomogatni külön.
    Tudom ezt kevesen tudják,én is véletlenül jöttem rá,viszont tényleg praktikus,alig meríti az akkukat,mindig ott a net...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák