Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atka02

    újonc

    válasz sbazsi #2 üzenetére

    Sziasztok!
    Mostanában szeretnék tabletet venni és néztem egy számomra megfelelőt, a márkát nem ismerem és sehol se találok jó értékelést hátha valakinek van valami tapasztalata a géppel kapcsolatba bármi jöhet megköszönném. A gép neve GoClever Tab r106 ez egy 10"-os 2magosprocival(1,6 ghz) 1 gb ram 1280x800 felbontással elől hátul kamera(nem túl jó de nekem ez nem is fontos) az aksiján meglepődtem 8000 mAh :Y ez tetszett bár nem tudom hogy azért ilyen sok mert sokáig bírja vele vagy csak simán sokat fogyaszt. Na mindegy nem ragozom tovább bármilyen vélemény tapasztalat jöhet róla. Ja és 46 838 Ft bruttó áron megvehető PC landen
    ja és persze még az is érdekelne milyeneket ajánltok 50ezer alatt, itthon szeretném megvásárolni, kijelzője minimum 8" mert főleg filmezésre videó nézésre böngészésre használnám. Előre is köszi a válaszokat !!!

    [ Szerkesztve ]

  • martin555

    aktív tag

    válasz sbazsi #2 üzenetére

    sziasztok szakik, keresem az új tabletemet.

    forint: kb 30, 35 ezer?
    beszerzés: hamarabb hozzájutok + garancia könnyebb ezért itthonról gondoltam, de nem félek kintről rendelni, teló, egyebek mind onnan van már (China-ból v eu raktárakból, ha nagyon megéri valami)
    op rendszer: telóban android imádó vagyok de ha jól műxik tőlem lehet windoz is.
    "nagyobb kijelző" előnyben
    nagyobb akku előnyben, súly mindegy nem pengevékony kell
    normális mennyiségű ram előnyben, (androidnál a ZTE red bull v5 telómban igencsak megszoktam a 2gb ramot, de belegondolva a tabletbe, nem biztos hogy azon is multitaskolni fogok.. "de lehet".
    NORMÁLIS videó-chip, pár ezer ft megér egy normálisabb nekem: vigye a nagyobb filmeket, webezni, gyerekeknek FLASH játékozni jól menjen (ezzel a felhaszn. célokat is kimerítettem)
    nem kritérium a GPS de ki tudja fogok-e navigálni vele? valszeg NEM hanem a telefonnal, ezért nem feltétel.
    microSD bővithetőség kell, filmek felrakásához autóba, nyaraláshoz...
    jó wifi :-)

    mik az opcióim ha op.rendszer mindegy, mik a lehetőségeim kijelzőméretben? az új windows is viszi USB OTG-vel az usb-s egeret, billentyűt, játékvezérlőt, pendiveot? androidon egy tök kellemes funkció hogy csak rá kell dugni és mén, szeretem + ismerem a droidot de rá tudtok beszélni windozra is.

    megköszönök pár konkrétumot , ha kapok!

    beszerz. forrásra visszatérve, ha van valami bomba cucc amit nagyon megéri kintről rendelni az is érdekel.

    [ Szerkesztve ]

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

Új hozzászólás Aktív témák