Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ÁdiBá

    addikt

    válasz #35434496 #1165 üzenetére

    Szerintem nincs értelme erőltetni ezt.
    GTX780Ti olyan dolgokat nyújt a játékokban amit sajnos nem minden esetben lehet elmondani a rivális félről.
    Ez pedig a stabilitás.
    Mióta ezt használom a fejem nem fáj, nem hangos, nem melegszik, szét húzhatom, úgy gyorsul mint a mérgezett.

    Nem érdemes tesztelgetni. Nem kell még benchmarkse hozzá. El kell indítani egy pár játékot és játszani kell.
    Észre veszi az ember a különbséget.
    Én észre vettem. Igaz nekem 7970CF és 280X CF.
    Nem ugyan az amit a két gyártó nyújt ezt el kell fogadni...
    Esetleg amiket játszom jobban megy az nvidia grafikus kártyán. Ezt is megtudom érteni.
    Amit nagyon szeretek a zöld oldalon hogy berakom a VGA az alaplapba, elindítom a gépet, feltelepítem a driver-t és megy. Azzal játszok amivel szeretnék és mindenhol a kártya dorombol szépen.
    Radeonnál feltelepítettem a drivert HA SIKERÜLT!, egyszer kétszeri befagyás után szórakoztam.
    Majd ha sikerült feltelepítenem a driver-t előjöttek egy két olyan jellegű hibák amitől téptem a hajam. Hiányzó DLL, mondom mi a pics@. Persze azzal is lehetett játszani, de volt vele szenvedés.
    Nvidia.: megveszed berakod, driver telepítesz, játszol.
    AMD.: megveszed, berakod, felkészülsz a lehetetlenre és ha minden jól megy játszol.

    ÁdiBá

Új hozzászólás Aktív témák