Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz frescho #85676 üzenetére

    Asszem csak részben értem a hozzászólásod. A 8bites korszak?-lesz az is, valamikor az Enterprise- t is meg kell néznem.
    X86- ban elég jók az írásaim sztem, a koraiak kezdetlegesebbek, aztán az SS7- re egész jól kiforrt, és új szemszögből vizsgáltam, itt is azt tudom mondani hogy eredeti környezetében minden retros tudja milyen(már nemigen érdekel senkit), overkill környezetben pedig meghökkentő eredményeket hoz.
    A helpek is jók tőlem asszem, már amihez értek, és tettem felhőbe is már kb 20GB- nyi anyagot, mely a visszajelzések alapján többeknek hasznos.

    Tényleg, nemrég hegesztettem a topic-összefoglalón, Bacsis lapjának driver-prg letöltője is benne van, de az még mindíg használhatatlan. Ígérted hogy ránézel...

    (#85677) FoxiestFox : no problem. Amúgy milyen videokártyáid vannak ? Hátha van valamelyik szabadon nálam, és ha megfelelő konfig lesz fent hozzá, akkor tesztelem

    (#85679) Fred23 : ezt megnézem én is mielőtt szétbontom a fentlévő konfigot(ha lesz kedvem, ma bedobom házba), feltéve ha fut - XP/R1600AF/GTX770 kombón - legalább látszik majd hogy egy ilyen köztes konfig mire képes ebben. Nem is ismertem ezt a tesztet amúgy.

    (#85680) jokeph : csalós tud lenni hogy a 3DM2001 melyik konfigon mit hoz. E5-1650v2- vel lehet hogy lesz egy magasabb eredményed :U

    (#85682) KROK640 : ja, bizonyos szorzók nekem sem indultak. NF7-S2 és Epox 8KRA2i lapok még próbára várnak, azoknál nemtom mi a helyzet, mert mindegyikben desktop CPU van, a gyári szorzóval.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák