Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz aneda #1791 üzenetére

    Köszi. Azt nem tudtam hogy a premium utánvétes. Most már ezt is tudom

    Felhivtam ma a megadott számon hogy egyeztessek vele a szállitással kapcsban mert elkezdtem kételkedni az elöreutalásban ugye. Szerintetek nem érdekes hogy vki vasárnap du 2 kor nem veszi fel a telot? Amugy kicsöng. Persze sok oka lehet. Csak furcsállom.
    Ezt nem azért irom hogy már most leirjam/játok az eladot! Sokan mondjuk már igy is elitélték ahogy látom. :DDD De amig vmi nem bizonyosodik be megbizhatonak tartom. Én személy szerint legalábbis. Persze jobban belegondolva ovintézkedéseket fogok azért tenni de ez nem jelenti azt hogy tuti át akarna baszni.

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz aneda #1796 üzenetére

    :R
    Remélem mostmár ti se gondoljátok hogy vmi rosszban sántikál. ;)

  • Zin

    senior tag

    válasz aneda #2880 üzenetére

    megkő baxatni azt ennyi ;]

    ░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

  • Picco

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz aneda #3360 üzenetére

    azert nem kell atesni a lo masik oldalara, mindenki tevedhet es nem volt bunko, szandekosan nem okozott anyagi kart....mondjuk en sem ertem miert nem hagyja mar az egeszet :)

    **Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

  • Picco

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz aneda #3798 üzenetére

    ennyi :R

    eloszor belezavarodtam az avatarodba, nemtudtam mi van :DDD

    **Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

  • magi20

    senior tag

    válasz aneda #3798 üzenetére

    Lezártnak tekintem az ügyet.

    az hogy a raiffeisenes printscreen elött,amikor már nekem is végleg tele lett a tököm,hogy én elutaltam-e a pénzt..............ne haragudj nem mindegy??????

    1 fillérrel sem károsítottam meg.------Miért kapok fekete pontot?
    állítása szerint a 4500ft-ami az egér ára ott van.
    Mondtam ott maradhat az egér is,az hogy óránként egyszer ki kell huzni meg bedugni,használd a notidhoz.------ára kb akkor is 3000ft

    és még egy újat is küldök majd neki mondtam. ami szintén tegyük fel 5000-et ér.
    akkor mennyivel is vagyok én Mínuszban?

    és én azt állítom hogy 2. utalásom elött 1 héttel elküldtem a pénzt.-ez az utalás a visszatérített pénztől függetlenül nem mindegy?-------ne haragudj mit bizonyítsak?--elvből nem fogom közzéteni a screent.-sem neki sem másnak,mert senkinek semmi köze hozzá.hogy nekem éppen milyen a számlatörténetem.Picit több fut át rajta mint az övén amit kitett ide.-Ez nem nagyképűség,aki ismer tudja,és vannak egy páran.--------ezért sem.

    Ha kimegyek az utcára párommal vagy anélkül,tökmindegy,és viszem magammal a 2 kutyát 1. Kis münszterlandi vizsla,van belőle 3db itthon,és a kiállítási angol cockert,többen is látták már..összértékük cirka 400000ft legyen,mert ha viszem kiállításra ezt is azért kell figyelni ---sajnos.
    kutyák szent istván téren póráz nélkül,első szóra jönnek.teljes mértékben behívhatok,szinte minden helyen poráz nélkül----------és teljesen szocializáltak,mert egyik terápiás lesz,lehet másik is.
    jön 3db kissrác,beszélek telón,hátrafordulok mit látok? simogatja a kutyát,természetesen azért ha vmit adnak elfogadja.
    és mi van a kezében csoki-----------és mind 3-nak a szája széle csokis,vagy piszkos fene tudja eldönteni.
    kb 14évesek. rájuk szólok hogy talán meg kellene kérdezni.-----------És még neki áll föjjeb,mert hallom hogy puffogba megy el,nagy ívben kikerülve.

    Miért? --mert én etetem
    ---------én oltatom-----én viszem a kibaszott drága állatorvoshoz,ha vmi szart bekap,mert épp a gyerek megigazította a farkát,vagy akármi,vagy vhova nyúlt.-ami nem olyan tiszta.
    Mennyi ilyet lehetne még mesélni,amikor elkezdi hivogatni,kutya nem megy oda,és nem fogja fel.

    Tudjátok ezek elvek---------ennyi ,ezért nem fogom bescreenelni,de egy fillérrel sem károsítottalak meg.
    1-el sem

    Az tuti hogy 7-szer nem hívott,az lehet hogy ő már nem emlékszik,és priváton tette,de ha valaki 7-szer hív azt már azért is felveszem hog ki a bús lehet.
    Az meg főként hogy egy 4500ft-os egér miatt senkinek a telefonszámát nem mentem el,tehát nemtudom hogy ki hív,és ő éppen kicsoda.

    Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

  • magi20

    senior tag

    válasz aneda #3804 üzenetére

    az egész egy vicc,és kiadta? poffsoft,akivel elvileg régesrég volt valami,amire már a madár sem emlékszik már.-----Mi volt amúgy,mert én tényleg nem emlékszem.

    [ Szerkesztve ]

    Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

  • magi20

    senior tag

    válasz aneda #3804 üzenetére

    kb már 300 terméket adhattam itt el,vagy sőt mégtöbbet.
    és azért nincs nekem is 88 pozitívom,mert nem kértem meg minden egyes embert,hogy írjon be pirosat.
    egy rossz szó sem volt rólam még soha.-hogy bárkit is átbasztam volna.-vagy megkárosítottam volna.-csomószor segítek másoknak is,amit bizonyítani is tudok

    értelmezem tudod,de velem jó vigyázni üzletelés során?

    Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

  • magi20

    senior tag

    válasz aneda #3807 üzenetére

    akkor sem fog kapni egy otp számlarészletezőt,amin látszik a bejövő forgalmam,és a kimenő.
    senkinek semmi köze hozzá,de az eredeti összegnek így is a 3-szorosát fogja durván kapni,ha még azt a 4500-at meg sem kapta.
    szerintem ezt nem olyan nehéz megérteni.

    Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

  • Anthony28

    őstag

    válasz aneda #3894 üzenetére

    Én akivel találkozrtam és üzleteltem mindenki megtette.Blablát kivéve.Sorolhatom ide kiemelten Gianni-t,Brekk-et,Ősember-t,Bluefish-t és még sokakat.Nem csak a MM,Mertro és a Auchan-nek jó a garija, hanem itt nagyon sokaknak a PH-n akik közé hablabla nem tatozik. Persze megteheti amit csinált, mert egyéb esetben a dolgok másképp alakultak volna...csak hogy a kételyeket eloszlassam még1x. A procival XP-t tudtam telepíteni.Működött és jó tuningpotenciálról tett tanubizonyságot.De mivel Vista-t használok ezzel kitörölhetem ha a Vista telepítő alap 2,66ghz-n is kék halálozott....lehet több inkompatibilitást és hibás alkatrészt láttam az évek folyamán mint hablabla, ezért kételkedem a hozzáértésében és az üzleti érzékében.Én felhívtam még aznap 21h magaságában azaz eladás után 5 órával..csak nem vette fel, biztos már mélyen aludt.Ezért már csak másnap délelőtt tudtam elérni.Az pedig ha visszaviszem és egyből kapok egy másikat és az se lett volna jó Vista alatt, akkor egyértelmű lett volna a dolog hogy nem a proci a ludas.E helyett fel lett ajánlva hogy Ő elviszi kicsrélteti majd odaadja még aznap....ez kereskedői hozzáállás?Elmegy érte....ez oké.Hazajövök.Majd megint visszaviszem és hazajövök.Majd megint elmegyek az újért, vagy ha inkompatibilitás akkor a régiért, és megint hazajövök. Ezt a korrekt hozzáállást tapsoljuk meg! :C Persze végülis nem neki van benzinköltsége, és ideje a dologban.A helyett hogy adott volna a kezembe egy másikat bennem jó szájízt hagyva, és ő meg megnézi leteszteli és ha nincs gond vele, eladja másnak a tálcás procit.De ha már a korrektségnél tartunk, és a vádaskodásnál hogy nem volt jól tuningolható és ezért akartam visszakérni a pénzt, vagy azonnali cserét.Még1x leírom ez üzlet amibe pénzt kell befektetni.Hányszor lesz olyan a jövőben hogy bárki innen rendel valamit tőle és nem megy érte, lemondja és rajta marad? Azzal mi lesz?Kinyírja és visszaviszi mert nincs elég pénze tárolni, és készletet tartani?A bazárosok is nem egy ilyen szitut megéltek már, de viszont van tőkéjük...és nem amatőrök,ergo eladják másnak, pár nappal később.
    Az én véleményem az az bármit is mond hablabla hogy ez a proci már volt gépben és ki lett próbálva, mert más okokra nem tudok gyanakodni miért nem cserélte egyből.Mert ugye a tálcás darabokkal könnyű okoskodni, de én voltam a fax, hogy ilyen tálcás darabra repültem rá.Tehát vádaskodni énn is tudok, mert bizonyítani nem tudja az ellenkezőjét mint ahogy az ő vádaskodásának az ellenkezőjét én sem.

    Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz aneda #3941 üzenetére

    KIcsit más dolog,mikor valaki a saját pénzével jófejkedik, vagy csak egy alkalmazott. Szerinted a Media Marktban mennyire érdekli az eladókat, hogy ezen a cég bukik-e,és ha igen,mennyit. Igy én is tudok ám nagylelkű lenni:U
    No flame, no offense amugy.:R Én is szeretem,ha ilyen jófejek velem,mikor vásárolok,csak azért nézzük az érme másik oldalát is...

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

  • balbla

    tag

    válasz aneda #3941 üzenetére

    Ha jól értem abból amit írtál, neked minőségi problémád volt és kifogásolt cuccot kicserélték egy másikra. Ez egy kicsit más mint a pénz visszafizetés, és ez szerintem teljesen természetes.

    Ha valami működik ne piszkáld!!!

  • blueMerle

    veterán

    válasz aneda #3944 üzenetére

    Helyesbítek: már az északi szomszédaitoknál, azaz szlovákiában is 14 nap a cseregarancia :U Szóval nem csak nyugaton.

  • greatchaos

    addikt

    válasz aneda #4613 üzenetére

    ezért nem kell új reg, mert van ilyen jellegű szolgáltatás

Aktív témák