- Oppo a Vivónak: hagyd otthon a telekonvertert!
- Apple iPhone 17e – mágnesek ereje
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Vivo X300 - kicsiben jobban megéri
-
Mobilarena
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Csokimester
csendes tag
válasz
ngabor2
#4995
üzenetére
Használtam a keresőt. Találtam leírásokat, hogy valószínűleg az mbr-t kéne kinullázni vagy mit csinálni. Letöltöttem a Gparted nevű progit, ntfsre partícionáltam a korábban ext3 és swap partíciót, de a win így sem látta telepítőben. Átraktam fat32-re, hogy az fdisk is lássa. Csináltam bootfloopyról bootcd-t, azzal bootoltam, beírtam hogy fdisk /mbr, semmi sem történt. De már legalább láttam a vinyót. Aztán visszaraktam az Ubuntut, és majd megpróbálom hátha mellé felmegy a windows. Egyébként meg lehet hogy megsértettem a netikettet, viszont elnézést kértem érte. A való életben is így működik, nem?
És azért nem windowsos topicba írtam, mert mint már említettem, eddig nem volt ilyen gond sosem, és most Ubuntu telepítés után jött elő ez a probléma, ezért gondoltam rá hogy lehet hogy annak telepítése közben esetleg a partícinálással rontottam el valamit, illetve valami mást, nem értek hozzá, ezért bátorkodtam olyan fórumban írni ahol értenek a Linuxhoz.
Új hozzászólás Aktív témák
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- PC Játékok (Márc 26. UP!) Olvass...
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- Eladó Samsung Galaxy A55 5G 8/256GB fekete / 12 hónap jótállás
- -75% Dell XPS 13 (9320) i7-1260P 16GB Ram/1TB SSD FHD+ Gari
- PC Architech Branding
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3971, 94% Akkumulátor
- HP EliteBook 830 G5 13,3" i7 8650u, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

És azért nem windowsos topicba írtam, mert mint már említettem, eddig nem volt ilyen gond sosem, és most Ubuntu telepítés után jött elő ez a probléma, ezért gondoltam rá hogy lehet hogy annak telepítése közben esetleg a partícinálással rontottam el valamit, illetve valami mást, nem értek hozzá, ezért bátorkodtam olyan fórumban írni ahol értenek a Linuxhoz.
