Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    válasz Lenry #31938 üzenetére

    Köszi szépen !
    Időközben Én magam is megpróbáltam, hogy átirányítom az outputot egy fájlba de konkrétan létre se hozta :\

    ELÍRTAM!
    */5 21-12 * * * ot akartam írni ! Szóval az nem futott le 23:44kor és ezzel neked is jelezném vargalex #31937.
    Viszont hajnalok hajnalán felkapcsolt egy lámpa a fejemben és találtam egy cron editort, amibe behúztam a fent (*/5 21-12 * * *) le írtat és erre azt mondja, hogy invalid.
    Akkor megcsináltam úgy, hogy */5 21-23,00-12 * * * és erre már azt mondja, hogy 5 percenként 21 23 között és 00 - 12 között fog futni. Tehát jó !
    Mondjuk ennek ellenére az utolsó futása bőven 12:00 után volt, valami 13:00 körül.

    Viszont a */15 6-22 * * * -ossal nem tudom mi lehetett a probléma de ma reggel hattól egészen mostanáig elég szépen futott és remélem 22-kor lesz az utsó futtatása is :D (Cron editor erre már nem jelzett hibát, ezért is fura, hogy eddig nem volt jó de most úgy tünik jó)

    Minden esetre > logFile.txt-t hozzáadom :D csak valami normális path-al :D

    (Egyébként azért sem gondolom, hogy a script lenne a hibás / elérés vagy ... akármi ilyesmi, mert ha a @reboot-hoz kötöm hozzá akkor pattent minden IS...)

    Az óra természetesen jól jár, hiszen a "date" parancsra 18:55-t ad ki (jelenleg annyi van a fali órán és az asztali gépen is ofc, ahogy a szerver gépen is)

    [ Szerkesztve ]

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák