- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Garmin Instinct – küldetés teljesítve
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Mi nincs, grafén akku van: itt a Xiaomi 11T és 11T Pro
- Android szakmai topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Fotók, videók mobillal
-
Mobilarena
Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak 2023-as konklúziója majd 2024-as konklúziója GalaHU tollából, illetve itt található a fórumtársak cockpitjeinek galériája.
Itt egy nagyon hasznos setup guide, mindenre kiterjedően, angol nyelven.
Új hozzászólás Aktív témák
-
vlevi
nagyúr
válasz
Arni9010 #28044 üzenetére
Majd tavasszal, nyáron szétszedem, köszi a választ!
Addig még nyúzom egy kicsit, nyáron szinte elő sem veszem, mert olyankor van jobb dolgom is, mint a szobában ülniPedál alá is be akartam rakni egy squash labdát, de, ahogy láttam, pont ott van alatta a G25-nél a potméter fogaskereke, nem akartam, hogy a pedállal a labdát taposva, letörjem onnan a fogaskereket. Pedig a G25-re ráfér egy kis fékpedál keményítés.
-
chop
őstag
válasz
Arni9010 #27253 üzenetére
Ha osszerakom, akkor mar tartja rendesen, viszont azt vettem eszre, hogy az optikai tengelyen az optical encoder (ha elbol belenezel) szital, meg is neztem a tengelyt es az utolso nehany mm-en el van hajolva az egyik iranyba. Gondolom, hogy ez okozza a zavart az optikai szenzornal es a szitalas miatt nem tudja bekalibralni magat. Eleg massziv ez az acelpalca, nehezen hajlik vissza, szoval meg probalkozom vele.
Amugy beszeltem a supporttal alkatresz ugyben, azt mondta a csavo, hogy felveszi az ugyemet, aztan majd latjuk, pedig mondtam neki, hogy mar nimcs garancia...
-
chop
őstag
válasz
Arni9010 #27221 üzenetére
A tarcsa jonak nez ki, viszont nincs kozepen. Csinaltam egy videot:
Az latszik, hogy a fogaskereknek eleg nagy a jateka, meg akkor is, ha fel van teve a burkolat (a tarcsa ekkor sincs kozepen, be van csuszva, szoval lehet, hogy az a gond, hogy a fogaskerekek nem szorulnek egymashoz, hanem atugralnak.
De amugy tobb baj is van, a fem reszrol is le van torve ket ful, valoszinuleg emiatt is kotyoghat a kormany:
[link] -
chop
őstag
válasz
Arni9010 #27209 üzenetére
Hat, nem tudom, elkepzelheto, hogy hazavagtam a NYAK-ot, de ekkor viszont egyaltalan nem kellene villognia, meg tekeregnie a kormanynak, amit pedig az USB bedugasa utan tesz. Tehat probalna magat kalibralni, de csak kb. egy fel fordulatot megy, aztan kattan egyet, mintha megakadna valamiben, aztan ezt meg 1-2-szer es ennyi. A fogaslecen kezzel tekerve rendben elmegy egyik vegponttol a masikig, nincs akadas.
Fogalmam sincs, hogy mi lehet.
-
Atmil
aktív tag
válasz
Arni9010 #25556 üzenetére
Megrendeltem a G29-et. Igaz nem az Amazonról, ahogy először akartam, mert a feleségem rábeszélt, hogy itt előbb tudom érvényesíteni a garanciát.
94.000 Ft. Váltóval együtt.Azért G29, mert több gomb van rajta. Lehet, hogy rosszul gondolom, de az F1-hez jól jönnek.
Aztán ha nem tetszik ott van a 14 napos vásárlási elállás, indoklás nélkül.
#25561) Danecay Végül a gombok száma győzött. Aztán meglátjuk...
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
-
Danecay
addikt
-
DigitXT
félisten
válasz
Arni9010 #16514 üzenetére
Ez amúgy azért nagyon pofátlan, mert alapvetően arra épít, hogy a vásárló nem kellőképpen tájékozott, hiszen ha az első MM-be megy be, ahol 60-ért látja, akkor nem mondhatja, hogy egy másikban látta 40-ért, és megkapja annyiért, mert ha egy másikban látta 40-ért, akkor már megvette volna ott.
Szóval a szlogen megint odab*sz: megveszem ennyiért, "mert hülye azért nem vagyok" (csak tájékozatlan). Mondhatni a fogyasztói döntésem szuboptimális.
Új hozzászólás Aktív témák
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Jelszókezelők
- Milyen RAM-ot vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- PlayStation 5
- Autós topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Gyári tuningot kínál az Intel az egyes Core Ultra 200S CPU-khoz
- További aktív témák...
- AKCIÓ!!! GAMER PC: Új i5-14400F (10 mag/16 szál) +RX 7800 XT 16GB GDDR6 +Új 16-32GB DDR4! GAR/SZÁMLA
- Crosshair VII Hero + 5800X3D + Le Grand Macho RT + Crucial Ballistix 2x16GB 3600 CL16 DDR4
- Ps5 slim
- Logitech G920 PC/Xbox One kormány+pedál+váltó
- ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO WIFI alaplap (dobozos, minden tartozékával)
- Dell latitude, precision, xps, magyar világítós billentyűzetek eladóak
- LG 27GS95QE - 27" OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1000 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- Samsung Galaxy Tab A8 32GB, Újszerű, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 9980HK 64GB DDR4 512GB SSD Radeon Pro 5500M garanciával
- Lenovo magyar laptop billentyűzetre van szükséged? Akármelyik verzióban segítünk!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest