- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Egyes Galaxy A mobilokon is gombnyomásra indulhat az AI
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- One mobilszolgáltatások
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- One UI zápor esett a hétvégén
-
Mobilarena
Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak 2023-as konklúziója majd 2024-as konklúziója GalaHU tollából, illetve itt található a fórumtársak cockpitjeinek galériája.
Itt egy nagyon hasznos setup guide, mindenre kiterjedően, angol nyelven.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Are,on
csendes tag
Sziasztok!
Kissé érthetetlen helyzetbe kerültem kormányommal. Thrustmaster RGT FFB Clutch-ról lenne szó. A kisebb probléma, hogy a botváltó és a pillangó váltó is rossz. ( lefele/negatívba nem vált ). A nagyobb probléma, hogy nem tudom szétszerelni. Írtam a cégnek de nem válaszoltak.
Mindent kicsavaroztam. A kormányt sikerül szétfeszíteni, de a kormány felöli részén valami tartja. Az látszik, hogy a felső és az alsó részét egy műanyag darabbal kötötték össze, ami nem akar / nem tud szétválni.
Íme a csatolt kép:
Szóval a kérdésem, hogy valaki szerelt-e már ilyen kormányt, illetve látatlanba tudja-e a megoldást. Előre is köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
- 119 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!)
- Samsung Galaxy S24 128GB,Újszerű,Dobozával,24 hónap garanciával
- iKing.Hu - Apple Watch Ultra 2 Titanium Szíjjal 49 mm Használt, újszerű
- Honor Pad X8 64GB, Wi-Fi, 1 Év Garanciával
- LG 77G3 - 77" OLED evo - 4K 120Hz 0.1ms - MLA - 2000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest