- iPhone topik
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Mobil flották
-
Mobilarena
Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
zodo
nagyúr
azzal kellene csatlakoztatni a hangkártyához vagy a sima jack is elegendő?
"Sima jack" ami majd a headset felől érkezik az 4 pin 3,5mm jack (kombináltnak is hívják) azaz Sztereó + Mikrofon egyben.
Az összekötő/hosszabbítókábel egyik vége 4 pin jack anya aminek másik vége 2 db de már csak 3 pin 3,5mm jack azaz Sztereó + Mikrofon külön-külön.
Az Y elosztó hova menjen? Gondolom az egyik a center és a másik?
-
zodo
nagyúr
3-as jó választásnak tűnik a felsoroltak végett.
3-as support Dolby Digital és Windows Sonic melyben aktíválható a térhatású hangzás.Prime ugyanúgy sztereó mint a 3 és nincs semmilyen támogatása.
Amiben jobb lehet a 3-hoz képest az a mikrofon (ClearCast) esetleg hogy a Pro driverét kapta (Hi-res 10–40,000 Hz) ami cserébe halkabb -6dB, nehezebb a headset, rövidebb a kábele és drágább.Szerk:
Pro is sztereó (nagyon ritka a sokhangszórós fejes, szinte nincs is de ha mégis találsz azt horror áron) de DTS Headphone:X v2.0 surround sound támogatása van.
Viszont ugyanaz a kábele mint az 5-nek. -
zodo
nagyúr
meg hogy az 5 az usb-c de rá tudom közni a hangkártyára mivel van hozzá gyárilag átalakító ezt jól láttam?
Nincs USB-C csatlakozója az 5-nek!USB -> Chatmix aminek kábelén nem tudom milyen típusú csatlakozók vannak.
(headset main-ként jelölik)Talán a Chatmix-et kihagyva a main kábel + dobozban lévő 4 pin jack <-> main átalakító kábellel + egy 2 x 3,5mm jack Y elosztóval működhet.
Viszont nem tudom mennyire fontos a PC és USB-s kapcsolat a gyári szoftver használatához de feltételezem hogy csak azon keresztül tudod regisztrálni/elérni a szoftvert!5 vagy Pro használók talán segítenek mert nekem csak 3-om van, jack-el és szoftver nélkül.
Különben filmeket is ugyanúgy élvezheted mint a zenéket.
Új hozzászólás Aktív témák
- AKCIÓ! DELL OptiPlex 3050 asztali számítógép - i5 7600 16GB RAM 256GB SSD GTX 1650 4GB GDDR5
- Samsung Galaxy A71 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Bomba ár! Dell Latitude 5400 - i5-8GEN I 16GB I 512SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest