Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.Ricsike

    őstag

    válasz smc #14782 üzenetére

    Igen, sajnos én is azt tapasztaltam, hogy az iPad pro jobban kezeli a nagyobb pdf-eket. A múlt héten volt lehetőségem kipróbálni egy 10.5 iPad Pro-t, és eléggé gördülékenyen ment ez a része. viszont sok más meg nem, illetve csak kompromisszumokkal. Az egér hiánya például elég frusztráló, illetve az egyes elemek megnyitása mondjuk emailból, csak adott programmal lehetséges. Ahhoz, hogy mondjuk egy xls fájlt meg tudjunk nyitni excel-el, ahhoz le kell mentenünk, és excelt megnyitni, majd a fájlt megkeresni.
    Szóval sok dolog jobban és gördülékenyebben megy, de nagyon sok pedig csak erős kompromisszumokkal.

    Visszatérve, ki fogom próbálni, hogy egy windows-os tableten mi működik gyorsan és jól. Androidra találtam egy jó pdf olvasót, de annak most nem tudom a nevét, mert nincs nálam a tablet.

    Még mindig érdekelne, hogy nagyobb monitorra rá tudom kötni a YogaBook c930-at valahogy, vagy a képet át tudom lőni rá?

    Illetve, a Lenovo-ra mennyire jellemező, hogy nem szarja le a vásárlóit, és fejleszti a saját találmányát? Mert szerintem sok kiaknázatlan dolog van még ebben a kis könyv-ben!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák