Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    válasz zui #170 üzenetére

    nekem ugyanezzel a vmware-rel 10.1-es mandrake alatt volt gondom, h mindig amikor bekapcsoltam a gépet minden indításnál ez mondta, lefuttattam a vmware-config-ot aztán ment minden szépen ,csak idegesítő volt h mindne indításnál meg kellett csinálni.... a 10.0-val megy rendesen....

    CSAK, az lenne a gondom hogy:

    szóval: 4.5.2-es vmware-t használok, és szaggat rajta a win98, (egyébként a ME és 2000 is), legalább is lassan jönnek elő a menuk, intéző stb... és ha teljesképernyőre veszem akkor +bolondul. nem látom az egeret, meg magától megy az egér össze vissza, meg kib*szottul belassul. Újratalapítettem rá a win98-at (mivel azt hittem h ugy jó lesz, mert eddig osztálytárasam lelepített oprendszerét használtam,de szaggatott meg lassu volt) de nem értem el vele semmit, ugyanugy szagatott meg lassu volt. Volt oszt. társamnak a 98, Me, 2000, mellett XP is és kipróáltam h hogy megy, csodák csodájára ''tökéletesen'' (már amennyire a winfos tökéletes) ment, nem szaggatott(mondjuk indításkor meg leálláskor kicsit furcsa a a hangja de mind1) teljesképernyőben is ment. felraktam a Caesar III-at és jáccottam :DDD,
    ez hogy van ? miért csak az xp megy rendesen a vmware alatt?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák