Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz L3zl13 #42 üzenetére

    ''Szerencsére nem használok ilyen emelt díjas szarokat ezért feltehetőleg nem is lesz erre szükségem...''

    Ne rögtön a játékokra asszociáljatok az emelt díjas SMS-ek kapcsán. Mint említettem, más célra is használhatók ezek:

    - Parkolójegy-vásárlás.
    - Üdítőital vásárlás.
    - Január 1-től autópálya használati díj fizetése.
    - És nem tudom emlékeztek-e a tavalyi árvíz kapcsán adományként lehetett küldeni az emelt díjas sms-eket,a amik után a szolgáltatók utalták a pénzt egy bankszámlára (hogy ezt mennyire etikusan és önzetlenül teték, abba ne menjünk bele).

    Ezek a már használható, vagy hamarosan elérhető lehetőségek, amire tudod használni az emelt díjas sms-eket. Legalábbis én eddig csak ezekkel találkoztam, de persze más is lehet. Ezek ezentúl mind veszélyeztető tényezők lesznek? Azaz ha ezeket használni akarod, ls ezért nem tiltod le az emelt díjas sms-ek küldését/fogadását, akkor ha valami jóakaród megszerzi a számodat, már küldhet is neked emelt díjas sms-t, amit te fizetsz?

    A megoldás egyszerű, külön kell választani az emelt díajs sms küldését és fogadását. Nem hiszem, hogy ez annyira bonyolult feladat. A kérdésem az, hogy ez így ebben a formában létezik-e?

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák