- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Akciófigyelő: Dömpingáron adja az Earfun a zajszűrős fejhallgatóját
- Elirigyelte a Vivo az Oppo 10x-es zoomkameráját
- Az S25-ön is kipróbálható a One UI 9
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Mobil flották
- iPhone topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
cs.zs.
veterán
üdv. én is szemezgetek ezzel a telefonnal , csak az akksi mérete miatt. írtam a Honornak hogy vajon mikor lesz kapható itthon.
ők azt írták, hogy idézem. Európában a HONOR mobileszközök akkumulátorának kapacitása maximum 5300 mAh lehet.Ahamm, akkor a 6600 mAh akkus Honor Magic7 Lite most nem Európában van?
-
nagysandor79
aktív tag
üdv. én is szemezgetek ezzel a telefonnal , csak az akksi mérete miatt. írtam a Honornak hogy vajon mikor lesz kapható itthon.
ők azt írták, hogy idézem. Európában a HONOR mobileszközök akkumulátorának kapacitása maximum 5300 mAh lehet. -
Gabriell3
csendes tag
Esetleg nézz szét a oneplus kínálatában is, én fölöttébb elégedett vagyok vele(nord 2t használok). Samsung órát huawei-ra fogom cserélni a közeljövőben, kizárólag ez miatt tervezek váltani honorra. Vagy a power vagy a 400 pro lesz a befutó.
-
simihun
aktív tag
Utolsó Honorom bő 10 éve lehetett a 4X formájában. Esélyes, hogy vissza térek rá, mert a Xiamiau kezd az agyamra menni a sok buggal, amivel elhalmoz.
-
Gabriell3
csendes tag
Samsung jövőre meglepi vajon az 5500maht?
Megtörténhet, volt már kirobbanó siker ez ügyben
-
Luck Dragon
támogató
Samsung jövőre meglepi vajon az 5500maht?
Ne tessék túlzásokba esni ...
-
enginev3.0
félisten
Samsung jövőre meglepi vajon az 5500maht?
-
Buley
újonc
Na, ez így üdvözlendő! Még rendesen el is gondolkodnék a vásárláson. De azért egy tesztet talán megvárnék.
-
Luck Dragon
támogató
Ez a specifikáció teljesen rendben van. Ígéretesnek tűnik nagyon.
-
bollokcs80
Korrektor
Kíváncsi leszek, milyen lesz, ha ideér, nekem a 4500 mAh-ás Samsung után a 6000 mAh-ás OnePlus is eszméletlen jó, az egynapos üzemidőből lett kétnapos. Ezzel szerintem bírnám 3-4 napig is az én használati szokásaimmal. Remélem a töltési sebességet nem korlátozzák le úgy, mint a korábbi modelleknél.
-
spect80
őstag
Szégyen, hogy mire ideérnek ezek a telefonok (ha ideérnek egyáltalán), addigra a Juan-ban megadott szimpatikus árak kb. olyanok lesznek mintha a vietnámi dong-ban számolnánk...
Az egész világon minden Európában a legdrágább.Pedig ezek a telepkapacitások ezzel a tömeggel párosulva már megoldhatnák ezt a minden nap töltőre teszem este dolgot...
nyugi új trend van kialakulóban, az ár nő, a telep kapacitás csökken mire ideér

-
Viktor0610
MODERÁTOR
Térjetek vissza a topik tárgyához!
Politika- és offmentesen! -
xsjado93
senior tag
-
yanna
addikt
-
Vtwo
őstag
hát, ha pl. t-mobilnál, MM-nél veszed, akkor dobd rá a kiskereskedelmi különadót, meg a tranzakciós illetéket (azt akkor is ha kisboltban veszed), és társait, úgyhogy jól lesz ez 31,5-32-nek, a világbajnok 27%-os áfa már kissé elavult szólás.
Az egészet fejeld meg az artistjus sápjával, merthogy van tárhelye is.
Na ja...bele se merek gondolni milyen sanyarú sorsunk lenne, ha nem az adócsökkentés kormánya lenne hatalmon
-
szemy94
senior tag
hát, ha pl. t-mobilnál, MM-nél veszed, akkor dobd rá a kiskereskedelmi különadót, meg a tranzakciós illetéket (azt akkor is ha kisboltban veszed), és társait, úgyhogy jól lesz ez 31,5-32-nek, a világbajnok 27%-os áfa már kissé elavult szólás.
Az egészet fejeld meg az artistjus sápjával, merthogy van tárhelye is.
...plusz tavaly januárban például 4x szorzó az útdíjakra, cégeknek 4x a villanyár stb...
-
haruspex
aktív tag
hát, ha pl. t-mobilnál, MM-nél veszed, akkor dobd rá a kiskereskedelmi különadót, meg a tranzakciós illetéket (azt akkor is ha kisboltban veszed), és társait, úgyhogy jól lesz ez 31,5-32-nek, a világbajnok 27%-os áfa már kissé elavult szólás.
Az egészet fejeld meg az artistjus sápjával, merthogy van tárhelye is.
-
freeknight
őstag
Szégyen, hogy mire ideérnek ezek a telefonok (ha ideérnek egyáltalán), addigra a Juan-ban megadott szimpatikus árak kb. olyanok lesznek mintha a vietnámi dong-ban számolnánk...
Az egész világon minden Európában a legdrágább.Pedig ezek a telepkapacitások ezzel a tömeggel párosulva már megoldhatnák ezt a minden nap töltőre teszem este dolgot...
Helyesen úgy hangzik, hogy az egész világon minden Magyarországon a legdrágább.
A jüanban megadott árra rájön még ahogy felettem írták, a világrekord 27%-os áfa, a kapzsiságukról messze földön híres magyar kiskerek haszna, és így lesz a 123ezer forintos árból máris 180ezer (vagy még több).
-
Vtwo
őstag
Szégyen, hogy mire ideérnek ezek a telefonok (ha ideérnek egyáltalán), addigra a Juan-ban megadott szimpatikus árak kb. olyanok lesznek mintha a vietnámi dong-ban számolnánk...
Az egész világon minden Európában a legdrágább.Pedig ezek a telepkapacitások ezzel a tömeggel párosulva már megoldhatnák ezt a minden nap töltőre teszem este dolgot...
A világbajok 27%-os áfánk se használ az árazásnak.
-
Emericus Max
aktív tag
Szégyen, hogy mire ideérnek ezek a telefonok (ha ideérnek egyáltalán), addigra a Juan-ban megadott szimpatikus árak kb. olyanok lesznek mintha a vietnámi dong-ban számolnánk...
Az egész világon minden Európában a legdrágább.Pedig ezek a telepkapacitások ezzel a tömeggel párosulva már megoldhatnák ezt a minden nap töltőre teszem este dolgot...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Ingatlanos topic
- Trollok komolyan
- Eredeti játékok OFF topik
- Computex 2026: DRAM puffer nélkül is gyors a Silicon Motion új SSD-vezérlője
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- Tőzsde és gazdaság
- CASIO órák kedvelők topicja!
- További aktív témák...
- Apple iPhone 17 256GB Black/3 Év Garanciával/ Magánszemélytől Media Markt számlával
- Samsung Galaxy S23 8/128GB, Szép állapotú, 12 hónap garancia!
- Samsung Galaxy S23+ 8/256GB, 12 hónap garancia!
- Samsung Galaxy S24 8/256GB, Szép állapotú! 12 hónap garancia!
- Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB, 12 hónap garancia! Szép állapotú!
- BESZÁMÍTÁS! Nikon Coolpix P1100 Digitális fényképezőgép SOK EXTRÁVAL garanciával, hibátlan működés
- LG 65EU961H 4K OLED 65" TV! 3840x2160
- ÚJ/BONTATLAN Microsoft Surface Laptop 7 ULTRA 7 32GB 1TB
- Lenovo 40B0 ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock (300W) (40B00300)
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ / 12/512GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest


