-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Bernath #2646 üzenetére
Az szép
(#2642) Zöldbéka: Köszi a tapasztalatokat
(#2641) segesvarics: Ezt másnak írtam régebben: "Akinek nem tudja az ota-n letöltött update.zipet kitömöríteni vagy telepíteni a telefon, az másolja be a belső vagy a külső sd-re ezeket a fájlokat, és manuálisan telepítse őket. Belépés a recovery-be:kikapcsolt állapotban vol up + power gomb, ha előjön egy menü: a volume+-al lépkedünk és a volume- -al okézunk."
Sajnos kézzel meg kell keresni az ota zipet, talán ha jól emlékszem, android data ota vagy download mappában lesz, kicsi időt kell szánni a keresésre. Azt ha megvan kitömöríted, majd recovery és mehet a flash. Azért nem látja a flash és s windows a telefont mert valamelyik driver nincs fent. A vcom és cdc drivert tedd fel, az összefoglalóban le van írva a menete.
-
Bernath
tag
válasz
Bernath #2578 üzenetére
Megoldódott a 4G problémám...Nagyon röstellem,de meg sem gondoltam volna...Tehát,ha nincs mobil adat előfizetésed,nem megy fel a 4G hálózatra. Mától,05.01-től él az új előfizetésem s egyből ott virít a 4G a kijelzőn.Mentségemre legyen mondva,eddig is volt mobil adat előfizetésem,de digis s az csak a 3G hálózatot használja s ez egy kicsit megviccelt...
-
zitrone88
aktív tag
válasz
Bernath #2431 üzenetére
Jaja, a gyari nekem.is ilyen volt, megsargult, aztan vettem ujat ebayrol, es csodak csodaja, ezzel nem olyan a hatulja, szoval tok orulok
sarkoknal is mintha jobban raszorulna, teljesen jo vetel volt kb ezerotert, tempered glassal egyutt
http://m.ebay.com/itm/262463443499?_mwBanner=1 -
válasz
Bernath #2329 üzenetére
A twrp (stb, recovery, nandroid) mentések általában azért készülnek, hogy a partíciókról legyen visszaállítható másolat, vészhelyzet esetére. Ugye ezek tartalmazzák például az imei számot is, stb. Eltérő android főverzió esetén (5.1->6.0) sokszor nem sikerül az adatok visszaállítása, még a Titanium Backupnak sem, ami pedig elég jó hatásfokkal dolgozik. Tehát konkrétan a twrp recovery mentés nem arra való, hogy vissza állítsd az adataidat, ha új romot raktál fel, hanem arra, ha elszáll valami véletlenül, de még van működő recovery, akkor helyre tudd hozni a dolgokat.
Noha erre is van mód, ezzel a programmal: Nandroid Manager * ROOT
Amúgy meg, amennyit már erről beszéltünk, már rég 5-ször "belaktad" volna az új romot
.... szóval ne légy lusta
(#2330) jfcvfc : Sztem sem szalagkábel....nem esett le, ütődött meg valahol?
-
válasz
Bernath #2326 üzenetére
Az új romot, sőt a többit sem lehet twrp-vel feltenni. Csak flash tool-al lehet. Ha ezt kérdezted. Viszont, twrp-ben érdemes mindenről mentést csinálni. Előtte és utána is, a külső sd-re.
(#2327) jfcvfc: Mikor haltak be? Volt valami esemény előtte? Nézegettem a tesztelő appokat, de pont csak az hiányzik belőlük. Esetleg első körben egy gyári visszaállítás, ha nem jó, második körben egy rom újra flash.
-
válasz
Bernath #2302 üzenetére
"Belül" átír egy két dolgot. Tudsz választani a menüjében, hogy az akkuidő legyen jobb, vagy a teljesítmény, vagy balance, stb. Amikor telepítettem, lehetett látni, hogy átírja a dolgokat. Aztán hogy mennyire lesz hatásos, majd kiderül. Nekem most speciel nehezebb tesztelni, mert nappal itthon hagyom repülő módban, a céges teló miatt. Azt csak esténként 5 után használom, meg hétvégén.
-
bloggiold
tag
válasz
Bernath #2194 üzenetére
Nem én használom a telefont. Egyébként automatikusan felugró program telepítéseket szünteti meg (de az meg lett oldva root nélkül is a készüléken és nem dobálta utána). Meg volt olyan hiba, hogy ha a hívott fél nem fogadta a hívást, akkor automatikusan az előtte tárcsázott számot kezdte el hívni a Power. Frissítés óta nem volt ilyen bug.
-
válasz
Bernath #1946 üzenetére
Ideiglenesen tedd vissza esetleg a gyári recoveryt 07.18-ai, hátha azzal megy, ha nem, Keeperv85 leírta miért nem. Előtte csinálhatsz twrp-ből full mentést.
-
Keeperv85
nagyúr
válasz
Bernath #1886 üzenetére
Ezt a touchpanelt (is) leveszem, ha nagyon muszáj hőléggel a kijelzőről. Az nem 50-70 fokos, hanem 350... Szerinted ha működik utána, vajon hősokkot kapott?
Más szitu: autóban a szélvédő alatt süti a nap! nem egyszer 70-80 fokos az üveglap... Indokolatlan, hogy utána ne tudd használni.
Ráadásul konstans ugyan azon a sávon pusztul el mind, ami rossz. Ezeknek valami más baja van....
-
cadj92
csendes tag
válasz
Bernath #1222 üzenetére
Nekem gyárilag 5.1 volt, flashelve lett csak a 6.0, de tökéletes minden 4G téren, talán segíthet, ha flasheled, ki tudja...
Ugyanúgy kell flashelni, itt vannak driverek, meg leírás, alul a ROM-ot lehet letölteni. Én mondjuk SP Flash Tool v5.1524-el csináltam.
-
Norby86
őstag
Köszi az ajánlatot.
Nem a 10 usd kuponra gondoltál? Mert azt már tudtam én is.
Ma ismét beszéltem a supportal levélben és azt írták vissza hogy a paypal számlára utalnák vissza az adó összegét utólag. Magyarul ugyanúgy vámolni fogják elvileg az innen rendelt cuccokat is, csak ők utólag vissza fizetik az adó összegét. Rendes tőlük, csak ehhez a paypal fióknál regisztrálni kell úgy a bankkártyát hogy a saját számlámra át tudjam utána átutalni az összeget a fiókomból. Ennek a díja azt hiszem 1500 Ft lett volna még pluszban. Végülis nem mertem kockáztatni, meg nem is tudtam volna még a vámot is kifizetni úgy sem ha azt utána vissza kapom lehet egy hónap múlva (amilyen gyorsan szoktak refundolni ezek a kínaiak). Szóval egy sráctól aki itt a Ph-n tag, ő tudott végül 52-be postával ilyen telefont, és inkább így veszem meg, mert így tuti hogy nincs áfa rám nézve amit meg kéne fizetnem. -
Norby86
őstag
Közben beszéltem másik emberrel aki rendelt már innen, de neki is még szállítás alatt van a dolog, nem tud arról mit mondani hogy valóban adó mentes e a rendelés.
Azt írta hogy kínából adják fel SF airmal-el. Most szivem szerint megrendelném onnan és már örömmel várnám, csak mi van ha kamu ez az egész és majd ilyen pár dolláros áfa visszatérítéssel kiszúrják az ember szemét? Meg nem tudom ők intézik az adózást akkor, vagy én? Adó törvények szerint tudtommal a célországban kell mindig az áfát megfizetni, így ők előre ezt nem tudják le rendezni kínában. Viszont ha tényleg áfa mentes akkor ennyiért megérné onnan rendelni.
Meg aztán ha kifogy itt is a fa hátlapos, megüt a guta. -
Norby86
őstag
Ez biztos? Kérdeztem a hozzászólót is aki itt rendelt erről az oldalról, de még nem jött tőle válasz hogy ez valóban teljesen adó és vám mentes akkor, vagy ő is most rendelt először és csak találgatja. Mert azért ha azt nézem így 46 ezerre jönne ki, de ha azt meg adóztatnák az + 12 ezer legalább. 52-ért már tudnék valakitől idehaza is, de persze ha erről az oldalról biztos átjön adó nélkül akkor inkább 46-ot fizetek itt, mint 52-t másnak.
-
Norby86
őstag
Néztem, 169 szállítással. Azért elgondolkodtam rajta, mert a Gearbesten sem 150 lenne szállítással, az is majdnem 7 dollár plusz, igaz akkor is 157-nél megállna a dolog, de így meg 169 USD. De a szemetek a wooden verziót jóval drágábban adják itt is. :/ Azt nem tudom, hogy ha lesz ismét az EU raktárba bő 1 hónap múlva, akkor milyen áron fogja a Gearbest adni? Nehogy felvigye az árakat az egekbe mondván véget ért az akció, aztán nézek ki a fejemből hogy vártam egy hónapot arra hogy drágábban vegyem meg a készüléket mint akár a Gizchina-tól. Amúgy én csak netes videókat láttam teszterekről akik Gizchina-tól rendeltek. Szerintem megbízható lehet a cég, de a külföldi rendelések témába pont az imént kérdeztem meg ezt a kérdést én is hogy megbízható e ez a cég. Még várom a választ.
Ha más nem lesz, a full fehérrel is kibékülök.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topikban tilos hirdetni, valamint saját érdekeltségű hirdetések linkjét megosztani. Szolgáltatást/terméket pénzért keresni szintén tilos! Erre a célra ott van a Hardverapró! Más linkjét ahol nincs érdekeltség, szabad megosztani!
Tilos a Warez!
Fájlmegosztó és egyéb "kacifántos" forrásból származó alkalmazások fellelhetőségének megbeszélését hanyagoljuk a Prohardver! lapcsalád fórumain!
Ami nem feltétlenül a telefonhoz vagy a működéséhez kapcsolódik, azt légyszíves tegyétek "off"-ba. Ez lehetőleg minél kevesebb legyen!
A szerkesztési időt figyeljétek, 5 percen belül ha eszetekbe jut még valami, az utolsó hozzászólást kell szerkeszteni! Ha több embernek szeretnél válaszolni, akkor azt megteheted egy hozzászólásban is, de ez nem kötelező. Prémium tagoknál ez az idő 15 perc.
- újszerű iPhone 15 Pro 128GB black titanium fekete titán független 3 év garancia ajándék tok
- Apple Iphone 13 128gb csillagfény színű OLCSÓN . Csere/beszámítás
- Samsung S25 Ultra 12/512gb fekete Gyári Garancia 2028.02.24
- Apple iPhone 12 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iPhone 13 128GB Megkímélt Független/1-3 hónap gar./Akku 88%/p4321
- 0% THM részletfizetés, beszámítás! ÚJ 27% 3 év AMD RX 7900 XT / 7900 XTX készletről KAMATMENTESEN!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490s - i7-8GEN I 16GB I 256SSD I 14" WQHD HDR I Cam I W11 I Gari!
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 13, Xiaomi Redmi Note 13 Pro, Xiaomi Redmi Note 13 Pro+
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Laptop felvásárlás , egy darab, több darab, új , használt ! Korrekt áron !
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest