Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dane

    senior tag

    válasz poli27 #29205 üzenetére

    Már nálam is újra a gyári fw van fent.

    Nekem túl sok problémám volt az OpenWRT-vel. Nem vagyok linux expert, szal minden problémánál tanácstalan voltam (vargalex build, de volt fent szűz openwrt is).

    Ilyenekkel találkoztam amíg fent volt:

    - Eldobta a Wifit random (OSX-et többször dobta, volt hogy WIN-en lehetett netezni míg a Mac-en már nem volt wifi)
    - Eldobta a WAN-t terhelés függvényében
    - NTFS partíció gyakorlatilag használhatatlanná teszi a routert. Nem volt kedvem ext4-et csinálni az NTFS USB 2Tb hddmből.
    - FTP nevetségesen lassú volt
    - Samba-val megosztott drive-ok nem voltak mac alatt felcsatolhatóak
    - Transmission 1MB/s fölött nem töltött le, és úgy leterhelte a routert hogy megállt a net, lefagyott a luci
    - Random luci fagyások, nem találtam rá magyarázatot (firefox, chrome és safari is)
    - DNLA nem volt hajlanó megcsinálni az adatbázist olyan mappáról amiben több film van, rettenetesen lassú volt, többnyire hogy fagyasztott (NTFS-ről van szó)
    stb stb...

    Másnál persze lehet tökéletes, nálam használhatatlan volt. Sokat olvastam, próbálkoztam, jó lett volna ha beválik. Ezek a problémák csak nálam jelentkeztek és mivel nem tudtam megoldani többségét visszatettem a gyárit és vettem egy HP Microservert (tudom nem egy kategória) ami tudja hozni az elvárásaimat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák