Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lomas

    tag

    válasz T.Peter #5904 üzenetére

    Az driver-pack volt, vagy külön találtál a tapihoz? Otthon amúgy eltettem egy oldalt a kedvencek közé, ahol rengeteg driver van fent laptopokhoz, külön-külön az eszköz típus alapján, majd otthonról belinkelem. Csak a wistás kompatibilitásban voltam kissé bizonytalan...

    Mivel rendes voltál :)
    Régebben érdeklődtél az aksi tötéssel kapcsolatban Én még az ősídőkben dolgoztam a westelnek, az onnét akkoriban kapott infók szerint az újabb, korszerűbb lithium ionos aksiknál nincs már olyan jelentősége a 16 órás kezdő töltésnek, mint a nikkel-metálhibrideseknél volt. A régebbi összetételnél szintén fontos teljes lemerítés - vagy hirtelen "kisütés" - a litiumosoknál már nem szükséges, sőt legjobb tudomásom szerint a kisütés egyenesen káros. A szintén korszerűbb, csepptöltéssel működő töltőknél úgysem lehet már kapacitást tágítani, mivel a csepptöltés funkció lényege, hogy csak azt pótolja, ami éppp elveszik. Egyszóval önmagában attól, hogy az első töltést úgymond szakaszosan végezted, az aksi élettartamát kapacitását nem befolyásoltad.

  • Lomas

    tag

    válasz T.Peter #5904 üzenetére

    T.Péter,

    Írtad, hogy a Touch Pad funkciói működnek, tudsz scroll-ozni... Leírnád hogy ezt hogyan "műveled"? Be kell valamit állítani, hogy működjön? Vagy valamilyen billentyűt kell lenyomva tartani, vagy a felület egy bizonyos részét használod... Más géptípusokon láttam olyat, hogy az érintőfelület szélein van egy "barázdált" rész, gondolom azokon ott működtethető a scroll, de itt ugyebár olyan nincs...

Új hozzászólás Aktív témák