Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    addikt

    válasz gyűrű #8480 üzenetére

    Neked van shield-ed ha jól emlékszem. Így akár ki is próbálhatod a plex-et. Én a külföldi shield fórumokban rendszeresen olvasom hogy nem működik megfelelően. Persze ilyenkor megjelenik mind két tábor, akik szerint hibamentes megy és akik szintén nem tudják használni, megfelelően beállítani. Ez alapján nekem úgy tűnik, hogy nem egyszerű konfigurálni és/vagy nem elég stabil.
    Így én kodi párti vagyok és ezt is ajánlom. Neked meg pláne aki ilyen expert benne ;)

    @balkoger fórumtársnak abban igaza van hogy a kodi saját adatbázist épít helyileg. Én azonban ennek nem látom hátrányát. Mert egyszer hozza létre, amit folyamatosan frissít, aktualizál. Tehát egyszer kell megcsinálni. Ráadásul ezt át lehet másolni egyikről a másik eszközre. A különböző adatbazisok közötti szinkronizálást, (melyik van már megnézve, vagy melyiket meddig nézted) trakt.tv segítségével lehet megoldani. Van hozzá külön kodi addon is meg a legtöbb kodi addon alapból integráltan tartalmazza is. Így csak regisztrálni kell magadat a honlapon azután meg be kell állítani a felhasználói adatokar és API adatokat. Ezek után az összes eszköz helyi adatbázisa szinkronizálva lesz a trakt.tv online adatbázisával. Ráadásul mind online, Streaming és offline, helyi tartalmak esetében is működik.

    Az utolsó bekezdés nem kifejezetten neked szól hanem inkább egy általános leírás mint egy lehetséges módszer.

  • balkoger

    tag

    válasz gyűrű #8480 üzenetére

    Szia, DTS, DTS-HD biztosan megy, DTS-X-et nem tud a TV, így ebben nem tudok nyilatkozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák