Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz Peter.70 #23727 üzenetére

    Rendeltetésszerű használatot befolyásolja, ha a képedbe világít egy pixel, ami "nem vált át". Sötét képnél például kifejezetten zavaró tud lenni, és nem kell hozzá közel ülni.

    De azt én is el tudom képzelni, hogy ilyennel el akarnak hajtani. Szerencsésebb eset, hogy itt a kereskedővel, és nem a gyártóval kell megküzdeni, aki (lehet) bizonyos pixelszám alatti problémával szóba sem áll veled.

    Innentől már az ember habitusán múlik, hogy mit ér el.

    Egyébként pont az ilyenek miatt ajánlott az online vásárlás. Nincs gond az elállással és nem kell magyarázkodni sem. TV -t soha nem vennék személyesen a boltban.

    Esetleg indulás előtt még felhívhatja az üzletet vagy az ügyfélszolgálatot, hogy ők mit mondanak. De ha ez valóban minden módban látszik és könnyen bizonyítható az üzletben is, akkor én tuti nem hagynám őket élni.

    Szerk.:
    MM egyébként ebből a szempontból egyszerűbb eset, mert sokkal könnyebb áttolni náluk 3 napon belül a cserét. Csak ők meg nem árulnak TCL TV -t...

    Még egy gyári visszaállítást meg lehet próbálni, de esélyes, hogy nem fog segíteni.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák