Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz Putu #169 üzenetére

    Igazából pirosból is kékből is zöldből is sok volt. Leginkább a növényzet nézett ki szarul, szinte vibrálóan zöld volt. De a magenta színeken is meglátszott hogy nagyon erős.

    Leírok pár fontos dolgot a beállításaim közül ahogy most használom, mert ezekre lassan jöttem csak rá sok próbálgatás után:

    Én Dinamikus módot használom, azt konfiguráltam át de bármelyik használhatóvá varázsolható (érdekes hogy nincs user beállítás).

    Élesség - 0-10 - efelett villódzanak mozgáskor bizonyos részletek a képen (pl sűrű mintázatú objektumok, leginkább szürkéknél észrevehető).

    Szín - alapból 60-as értéket visszavettem 35-40 környékére.

    Egyéni színbeállítások - Ezt nem jegyzi meg a rendszer úgyhogy felesleges beállítani. Én kétszer eltököltem vele, marad alapon. Ha mégis megjegyezné akkor a legfontosabb a zöldek visszafogása és a sárga feltuningolása. A piros meg a kék nagyjából megjavul magától a visszavett szín miatt. A zöldnek nem elég (annak kb 25-ös lenne jó) a sárga meg csorbul kicsit a visszavett szín miatt.

    MPEGNR és DNR (most nem tudok ránézni) - ki kell kapcsolni mert rossz lesz a színátmenet (ez is főleg szürkéknél ill az emberi bőrön látszik leginkább). Erre csak tegnap este jöttem rá, előtte azt hittem hogy kevés ez a 8 bites panel azért ilyen szarok az átmenetek.

    Színhőmérséklet - -2 - a bőrszín miatt kicsit melegebbre kell húzni a színeket.

    [ Szerkesztve ]

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák