Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LukE

    veterán

    válasz PihentAgyMan #233 üzenetére

    Akkor egy kis matek:)
    100W-ot szedsz ki a tapbol, akkor 100W-ot kell belerakni (pontosabban 10-20%-kal tobbet, mert van valamennyi atalakitasi veszteseg)
    Vagyis ~10A-t sziv az aksirol (legyen 120W a felvett teljesitmeny, annyival egyszeru szamolni:D). Ez szerintem szivargyujtorol gazos, de ha kihuzol ket sima 1mm^2-es vezeteket, es veszel neki valami szimpatikus csatlakozot, akkor ugy jo lesz.
    Ha megfelel az UPS-nek az auto elegge ingadozo feszultsege. Inditozasnal nagyon leeso feszultseg, toltesnel akar 14V es hasonlok.

    Az akkut szerintem ne akard tolteni az UPSsel, arra ott a kocsi:)

    az a 233-as kis gep megvan mar? Ha nincs, szerintem sokkal egyszerubb egy hasznalt laptop. 19V-os kijelzo szerintem nem fogja szeretni direktbe a kocsi elektromos halozatat.

    A regi 2.2-es vinyo sacc/kb. par W-tal eszik kevesebbet, mint egy 160-as. Tobbet ersz el, ha a procit letekered. (orajelet es feszultseget is)
    Az ossz fogyasztasa szerintem nincs 100W folott ha nem csinal mp3 lejaccasnal megeroltetobbet.

    ''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Új hozzászólás Aktív témák