Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz Hunter2 #12236 üzenetére

    Sajnos borzalmasan kezeli a vgakat ez a játék.Volt olyan akinél ilyen vgaval mint neked szaggatot is,én sajnos passzolom a kérdésed mivel lehetne megoldani.Saját gondolom se tudtam mai napig megoldani,nv noti vgaval nem tudom teljes képernyőre rakni a játékot mert kilép azonnal,egy másik játéknél se tapasztaltam ilyet.Amióta megvan a noti azóta csak full windowal tudok játszani és nem igazán van erre se megoldás.

    Amit tudok neked ajánlani viszont ha jobban belefogsz mélyedni hogy csinálj magadnak egy bindet,sokkal egyszerűbb mint nyomkodni manuálisan a dolgokat.mai napig ezt használom rá,beraktam első tálcára a támadásokat,és bebindeltem spacere,plusz hozzáraktam a pajzs kiegyenlítést is a mozgáshoz vele(w,a,s,d),ezzel a megoldással csak a védelmi dolgokat kell manuálisan aktiválnom.Olyat is betudsz vele állítani hogy bal egérgombra süsse el szerintem,de nem igazán célszerű.Itt fontos hogy folyamatosan lövöldözzél,jobb arra beállítani magát a játékot hogy ne hagyja abba a lövöldözést.

    Egyébként fedes karid van?Annak idején posztoltam valamit még mindig működik tudomásom szerint,xp bonusz idején brutális amit el lehet vele érni ha maxolni akarod a karit.[link] Ha esetleg gamer billed van hozzá akkor irni kell egy makrót a támadásokra és fosni fogja az a xp-t neked miközben nem vagy a gépnél.Célszerű olyan gépen futtatni amin elmegy 50fps körül minimumon hogy ne zabálja feleslegesen az áramot.Nem akarok neked hazudni de nálunk a flottába van aki ilyen makróval csinálta és esténként csak éjjel bekapcsolva 4 spec pontot lépett event nélkül,eventtel ez lett volna 10 is.Spec pontokat lvl60 után fogod majd gyűjteni hogy mégjobb legyen a karaktered,és marha sok időt lehet spórolni ezzel.Sok órát ülhetett volna ott ezért a gép előtt.

    Más mindenkinek ha még esetleg nem látta: Terran repus cuccok: [link] A motor nagyon érdekes jelenség lehet majd,hiszen az oss lekapcsolj a rendszereket ha végzett kicsit,ha erre is reagálni fog akkor elég komoly resistet lehet vele nyerni majd szinte folyamtosan,főleg 2 oss-el(pl az herald raiderrel is meglehet oldani)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák