Új hozzászólás Aktív témák
-
Marko_
tag
válasz
MadBlade #7539 üzenetére
Szia, hát nincs egyszerű dolgod, ha nem szeretnél tv-t cserélni, hogy több bemeneted legyen. :)
Esetleg van optikai kimenet a tv-n? Mert akkor úgy is összeköthetnéd a cuccokat, hogy a bd player és a media player mehet a soudbarba (ezeknél a legfontosabb a jó hang), a soundbart, konzolt, pc-t kötheted az erősítőre, az erősítőt pedig a tv-d egy szem hdmi csatijára. Aztán pedig a tv-t optikai kábellel összekötöd a soundbarral, ezel bezárul a kör. :)
Így a soundbar megkapná direktben a lejátszóktól hdmi-n a hangot, optikain pedig a tv-ből a többi egységét. Szerintem ez így működhetne.
Az irányítás megint faramuci helyzet, azt meg egy Logitech Harmony távval lehetne megoldani szerintem a legegyszerűben. Nálam egy 650-es teszi gyönyörűen a dolgát. -
peti85
senior tag
válasz
MadBlade #7535 üzenetére
Szia!
Nem tudom a megoldást a problémádra, de őszintén szólva azt sem értem minek az AVR és a soundbar is? Egyszer ezen, egyszer azon szeretnéd hallgatni? Miben jobb egyik a másiknál amiért nem elég az egyik rendszer?Viszont én is kérdeznék. Ha jól látom nVIDIA Shield TV-d van. Nem tapasztalsz olyat, hogy annak a hangja túl erősen érkezik a soundbarra/AVR-re/TV-re? Tehát nagyon minimális hangerőn is hangosabb az elvártnál ha meg megpróbálod még lejjebb venni, akkor már le van némítva? Valószínűleg a Polk soundbar-om miatt van a jelenség, de eddig nem tudtam a Shield-et sem kizárni.
Új hozzászólás Aktív témák
- 135 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090 (ELKELT)
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 16 M4 Pro 24GB RAM 512GB SSD - garanciával hibátlan működéssel
- LG 65C3 - 65" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
- DELL, HP gyári töltők, sok db. 7,4x5mm - 4,5x3mm + USB-C/Type-C 65W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest