Hirdetés

Aktív témák

  • Alex18

    tag

    Üdv Mindenkinek!
    Lenne egy hatalmas problémám a mai nap vettem egy Samsung Galaxy S-t minden rendben volt vele jó állapotnak örvendett addig amíg haza nem vittem és rádugtam a töltőre (ami nem gyári volt) mivel amikor megvettem akkor kb 25% on volt az akksija. A töltőn lévő kis piros led amikor rádugtam szépen pírosan is világított a telefon vette is a töltést.Töltöttem a telefont kb 2 óráig addig tettem vettem és utána mondom ránézek a töltő már nem is világított nah mondom, de gyorsan feltöltötte magát a telefon! Sajnos miután bekapcsoltam láttam hogy az akksi töltöttsége szinte ugyan annyi volt mivel 6-7% nál raktam fel és 10% volt amikor bekapcsoltam. Gondolkoztam hogy mi lehet a baja nézegettem fórumokat de nem nagyon találtam értelmes magyarázatot. Próbáltam usb kábellal is tölteni de semmi :'(. Tartok attól hogy a töltő tönkretette a telefont mivel a töltő kimeneti feszültsége 4.5V-9.5V ig van gondolom ez probléma. A volt tulajt felhívtam azt mondta h neki töltötte a telefon, de nem ezzel a töltővel én mondtam neki h miért nem a gyárit adta vele a válasz mivel azt nem találta igaz van még 1 ugyan ilyen telefonja, de akkor miért azt a töltőt adta amit ki se próbált.
    Esetleg lehet hogy a tulaj valami Rom(2.3.6 a jelenlegi) frissítéssel elbaszta a telefont és azért nem tölt és igazából ennek semmi köze sincs hozzá?
    Erősen gondolkozok hogy visszakérem a pénzem mivel ez az ő hibája sz.tem. Adásvételi szerződést is írtunk. :W

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák