Hirdetés

Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz ATM_automata #4779 üzenetére

    "én csak annyit mondtam, hogy 4 gen kellett ahhoz, hogy a cserélhető háttérkép, mint extra megjelenjen"

    Az iPhone-nak nincs olyan widgetes home screenje, mint az Androidnak, az Applications menünek (ami alapból van az iPhone-on) meg Android alatt sem nagyon lehet hátteret adni gyárilag.

    "Azt viszont örömmel olvastam, hogy az amerikai bíróság jogosnak ítéli a jóhiszemű jailbriket, ergo nem garancia vesztés."

    Tévedés, garancia vesztés, viszont, jogilag az Apple nem támadhatja a jailbreakelő tulajdonosokat. Viszont mivel az EULA-t megsérted, így a garanciát elveszted továbbra is, ha bebizonyosodik.
    De mivel ez precedens értékű, így ez nem csak az Apple-re és a jailbreakre, hanem pl Android esetén a rootolásra is érvényes.

    "Ha az igények és nem a Boss egója után mennének, akkor sokkal innovatívabb és user barátabb készülékek születhetnének"

    Ez szemmel látható és tapasztalható az iPhone előtti készülékek esetén, ugyebár :D
    azóta meg valamiért mindegyik jószág iPhone akar lenni, a Galaxy S is biztos inkább valami Nokia készülékre hasonlít (kinézetre és szoftveresen) és nem iPhone-ra. ;)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák