Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Dhampir #11878 üzenetére

    Igen, csakhogy ezek a civilek is AK-val sétálnak :)
    Sok akció nincs ebben a modban, inkább egy Lost Alphás kalandozás az egész. Konkrét sztorija sincs a játéknak, az elején Strelok elküld a cuccáért az agropomi bunkerbe (ami pályákkal odébb van ugye), és odáig más fő küldetést még nem kaptam. Viszont vannak freeplayes megbízások, amiket pénzért lehet teljesíteni. Ezeket viszont muszáj felkutatni és megcsinálni, mert a továbbjutáshoz sokszor pénz kell. Meg az élet is elég nehéz ebben a modban. A kereskedőknél szűkös a kínálat és drágák a cuccok. Alig vannak rejtekhelyek. Már túl vagyok 4 pályán, de még mindig nem találtam sehol egy valamire való ruhát. Még mindig az eredeti sztalker dzsekiben feszítek, amiben egy eltévedt golyó is kinyír. Az relikviákat roppant nehéz összeszedni. Amikor megfogod valami iszonyatos erővel üt mellbe a sugárzás és ha nincs legalább félig az életskálád, neked annyi. Na de ha pld. antirad injekciót adsz be magadnak - ez elég látványosan meg is van animálva -, ez is sokkot okoz és az életéből egyszer levesz vagy 25%-ot. Sok az anomália és nem hallani a sugárzás hangját se. Szóval nem túl könnyű, viszont ezt az egészet kompenzálja az, hogy nincsenek minden bokorban ellenfelek. Ahol vannak, ott fel kell kötni a gatyát, de viszonylag eléggé kiegyensúlyozott a játékmenet. Nem tudom hova rakni ezt a modot, mert a sztori szerint a kívánságteljesítőt már lebuktatták, viszont a terültetek úgy festenek, mintha a Zóna létrejöttének a kezdetén lennénk. A területek alig népesek és rengeteg a civil ruhás kalandor. Lehet a Zóna kezdete, de a vége is :F . Maga a mod viszont - ahogy látom - az összes ismert Stalker pályák gyűjteménye. Sorra végigjárhatjuk az összes ismert Stalker pályát a SOC-tól a COP-ig és más modokból is, és közben túlélünk. Ha ez így van, akkor hosszú dolog elé nézek, mert most már a fordítás is egész jó lett, és élvezetes ez a nyugis de mégis változatos játékmenet.

Új hozzászólás Aktív témák