Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kimmuriel

    aktív tag

    válasz emery2 #970 üzenetére

    Én most Yantar-ban az X16 labor felé menet jártam úgy, hogy a telephely udvarán 7-8 zombified stalker támadott rám, nekem meg az összes fegyveremből elfogyott az összes töltény! :((( Nosza, futás! A zombified stalker-eket még úgy ahogy sikerült leráznom, de 2 snork levakarhatatlanul a nyomomban volt, úgyhogy kénytelen voltam foglalkozni velük. Amint lelassítottam, egyből a torkomnak ugrottak, jobb fegyverem pedig nem lévén késsel próbáltam meg eltenni őket láb alól... Hát, hajszál híján én húztam a rövidebbet! Igencsak megszorongattak, most pedig úgy néz ki a dolog, hogy a játék folyamán először rákényszerülök, hogy skulót vegyek a pénzemen... Piszkosul drága a töltény! Egy csomag megvan 500-600 rubel is! Nekem meg kéne 600-700 darab! :DDD Sajnos nem tudok máshogyan szerezni, mert ha visszamegyek, akkor a Wild Territory-n tuti nem fogom megúszni a bulit lövöldözés nélkül, ráadásul általában mesterlövészek várnak a tetőkön, szóval ritka szar ügy... :O Normális rucim sincsen, azt mind szitává lőtték a labor felé menet, csak egy nyomorult Ecologist-ban rohangászok, aminek egyetlen előnye van, a kék színű éjjellátó kütyü... :W

Új hozzászólás Aktív témák